Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szeptember 11-én lehetett...

Ha szeptember 11-én lehetett a peteérésem ( 14. nap), és előtte volt fehér váladék, aztán 11-e után két nappal megint kis folyás félém van az mit jelent?

Figyelt kérdés
Általában 25,26 napra menstruálok és 14. nap körül szokott lenni peteérés, akkor most miért van megint fehér váladék? Nem vagyok felfázva, lehet megint az van? Még csak 3 nap telt el a beágyazódásnak nincsenek ilyen tünetei igaz?
2014. szept. 14. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem viszket, nem budos a valadek, akkor nincs semmi gond. Semmi jelentosege nincs, ne aggodj :) peteeres utan barmilyen folyas jelentkezhet, a beagyazodasnak meg nagyon korai
2014. szept. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!