Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal babát szeretnénk...

A párommal babát szeretnénk Már nagyon izgatott vagyok pedig még csak 3 nap telt el a szeretkezésünk óta és az is sajnos ugy zajlott hogy menstruáltam de nagyon kevés volta vérzés az utolsó 4 napban szerintetek ilyenkor már érdemes tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 15. 09:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A párommal babát szeretnénk! Az utolsó szeretkezésünk sajnos most a menstruációm utolsó 3napjában zajlott de ugyanúgy belém élvezett. A menstruációm nagyon kevés volt mondhatni szinte semmi! Ma reggel megcsináltam az első terhességi tesztet mert elvileg már a 3. naptól is kimutatható a terhesség?! De viszont negatív lett! Szerintetek van még esély a terhességre? Teljesen elszomorodtam! Van még értelme később is tesztet csinálni? Meg ha csütörtökön megyek orvosoz ott elivleg már lehet látni?
2014. szept. 15. 09:51
 2/15 csabika1971 ***** válasza:
Te aztán rápörögtél a dologra. De ne hidd, hogy ez olyan mint mikor bedobsz az erdőbe egy követ és eltalálok e egy fát? Aminek elég nagy a valószínűsége. Mert a teherbe esés általában azért nem ilyen. (hála az égnek)
2014. szept. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam hogy nem igy megy egyröl a kettőre mert tisztába vagyok a dolgokkal! kicsit értelmesebb válaszra vártam de azért köszi
2014. szept. 15. 10:04
 4/15 anonim ***** válasza:
Hol olvastad azt, hogy 3. naptól kimutatja a terhességet?? Max az elmaradt menstruáció 3. napjától, nem pedig a szeretkezéstől. A beágyazódás a szex után 7-12 nappal történik, szóval három nap után semmilyen teszt nem mutatná ezt ki, mivel még be sem ágyazódott. Legkorábban az elmaradt mensi napján vagy utána 1-2 nappal tesztelj.
2014. szept. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja, és az orvos csak a terhesség kb. 5. hetétől lát valamit, szóval az utólsó menstruáció után 5 héttel...ennyire ne siess előre, várd meg a köv. mensi időpontját. :)
2014. szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Még ne tesztelj, semmi értelme. Mikor kilöködik a petesejt és jó esetben megtermékenyül akkor elkezd vándorolni a méh felé hogy a méhben megtapadjon. Ez 7-14 nap, ezért mondják hogy érdemes várni a teszteléssel. Én az együtléttől számított 20. nap körül teszteltem amikor már du. is halványan kimutatta, igaz nekem akkor már 5 napja késett.
2014. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! a terhességi tesztre volt ráirva hogy akár már a 3napos terhességet is kimutatja hát csodálkoztam is raja gondoltam megpróbálom! :)
2014. szept. 15. 10:14
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyáltalán nem vagy tisztában a dolgokkal. Ne is csodálkozz hogy olyan választ kaptál. A lényeg, hogy nagy valószínűséggel még peteérésed sem volt. A ciklus 1-14 napja körül már lehet,hogy eredménye is lenne az együttlétnek. Előfordul menstruáció idején is egyeseknél, de ha így is van még a beagyazodas is 7-2 nap. Együttlét után 3 nappal nem fogja neked egyik teszt sem kimutatni az akkor még nem létrejött terhességet! Leghamarabb a következő menstruáció idején tesztelj, ha egyáltalán elmarad.
2014. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor a teszteléssel még várok pár hetet :)
2014. szept. 15. 10:15
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy tisztában a dolgokkal. Esetleg beágyazódás után 3 nappal mutathat ki bármit is a teszt. Előttem leírták, hogy az meg olyan 7-12 nap. Azt meg már meg sem említem, hogy még ovuláció is kell hozzá, ami keveseknek van a ciklusnak ennyire az elején.
2014. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!