Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal babát szeretnénk...

A párommal babát szeretnénk Már nagyon izgatott vagyok pedig még csak 3 nap telt el a szeretkezésünk óta és az is sajnos ugy zajlott hogy menstruáltam de nagyon kevés volta vérzés az utolsó 4 napban szerintetek ilyenkor már érdemes tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 15. 09:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja igen, azt én is elfelejtettem, hogy menstruációkor nem is nagyon valószínű, hogy terhes lehetsz, mivel csak ritka esetben van ilyenkor ovuláció (persze előfordul de ritka). Mensi utáni kb 14. napon van ovu (normál ciklus esetében), ami azt jelenti, hogy azokban a napokban érdemes többször együtt lenni :)
2014. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Rendben köszi! Azért izgulok ennyire hogy mikor lesz baba mert sajnos az én párom kinnt dolgozik külföldön és bem ugy van hogy jolvan most van peteérésem akkor gyorsan ugorjunk neki! Ez most igy jött ki mert igy volt itthon és próbálok utána járni hogy így előfordulhat e terhesség! Köszönöm mégegyszer a válaszodat ;) szép napot
2014. szept. 15. 10:27
 13/15 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de hangosan felröhögtem! :-)

3 napos terhesség nem a szextől számított 3.nap!!!!

Kicsit még olvasgass a témában!

2014. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ennyire ne menj előre, sokan sőt szeritnem a többségnek több hónap is beletelik mire terhes lesz. Sőt minél inkább rápörögsz annál később leszel terhes.

A tesztnél úgy értik a 3 napot, hogy a kimaradt menstruáció után 3 nappal mutatja ki. Valóban a menstruáció környékén érdemes tesztelni. Amúgy több nap mire létrejön a terhesség, beágyazódik, úgy hogy nem fog mutatni semmit. A doki meg uh-on pláne nem lát semmit. Nekem a tesztem pozitív volt, csak halvány, a doki uh-on semmit nem látott még. Vizsgálatnál érezte hogy a méhszáj másabb, így azt mondta hogy nem zárja ki a terhességet, de semmi nem látszik.

Szóval ne agyalj rajta, ne legyél ennyire izgtatott, mert annál később lesz baba. Láthatod, sokan mennyire akarnak babát akár évek óta nem jön össze, aztán a tinicsaj egy buliba lefekszik valakivel aztán rögtön terhes. Miért? Mert neki nem a babán kattog az agya, hanem élvezi az életet. Csináld te is azt, élj, kapcsolódjatok ki, éljetek rendszeres szexuális életet és pár hónap alatt össze is jön majd a baba. Ha meg nem akkor menj dokihoz vizsgálatokra. Addig fölösleges, persze rákszűrést érdemes csináltatni addig is.

2014. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2014. szept. 15. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!