Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami itt nagyon nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami itt nagyon nem lesz rendben velem. (? ) (csajozás) (hosszú)

Figyelt kérdés

igazából nem is hosszú csak annyira elkeseredtem,hogy....a lányoknak miért a nagydarab kigyúrt nagy facú fiúk kellenek?

Azért dobott 1 lány mert kicsi a péniszem...meg hogy nem vagyok rámenős+hogy nem vagyok durva és akaratos...

meg hogy soha nem is jöttek be neki a hosszú hajú fiúk akiknek ilyen gyerekes arca van mint nekem.

úgy érzem soha többé nem fogok tudni oda menni 1 lányhoz és kezdeményezni...

miért van ez???hmmm???20F


2011. júl. 31. 22:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ez most telles megsemmisülés volt nekem....ez...ez...ááámind1
2011. júl. 31. 22:59
 2/11 anonim ***** válasza:

Most már értem miért görcsöl állandóan azon a pasim, hogy kicsi a farka...

Te is valszeg jól választottál, ha egy lány ilyesmi miatt képes volt dobni.. Lépj tovább! Nem ér annyit, hogy szomorkodj miatta.

20L

2011. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van amin gyorsan tudsz változtatni van amihez kell idő pl hajad levágod az gyorsan megvan eljársz gyúrni az 1 év és látszik ha kicsi a faszod ez van... ha ennyire nem vagy képes akkor sosem lesz csajod...
2011. júl. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hallod én úgy indulok az éjszakába hogy egy csomó számomra még csak havernak se számító egyénnel vagyok jól bepiálunk és már jól érzem magam velük is ,ennyi
2011. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

mi lesz ha a következő kapcsolatom is ezért fog tönkre menni?

úgy érzem többé nem leszek képes semmilyen kapcsolatra



félek,a kudarctól,félek,hogy újra ez lesz...:s

2011. júl. 31. 23:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Még is mekkora? Lehet,hogy rossz lánnyal kezdtél és hozzá volt szokva a méteres nemi szervekhez.:) Lesz olyan lány akinek pont a hosszú hajad és kisfiús arcod fog tetszeni. Ne egy lány véleményére adj,nagyon sok lány szaladgál még. Egy kudarc miatt meg nem szabad így viselkedni,sok kudarc fog még érni az életben.
2011. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ért már engem kudarc nem is kevés...az apám megölte magát...az anyám pár* már öngyilkos akart lenni...és szétszakadt,széthullott a családunk...de most EZ...EZ teljesen letablózott.


eGyÉbKéNt 13,pár tized centi,de még szűz volt nem értem...

nem mondom az önbizalmam most valahol ott lent a gödörbe van...

2011. júl. 31. 23:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vészes,ne legyen komplexusod ez miatt. Egyébként is van nyelved meg kezed,ki tudod majd elégíteni a barátnőd. Meg vannak ettől jóval kisebb mérettel megáldott férfiak is. Fel a fejjel,sajnálom,hogy pont egy ilyen csajt fogtál ki...:S
2011. aug. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ecsém.van ember aki ki tud mászni ebből. lehet hogy én nem lennék képes. de ha nem más te igazán megmutathatnád magadnak hogy képes vagy rá. meg kell erősödnöd. élni csak így érdemes
2011. aug. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ne aggódj, szerintem csak rossz lányokat fogtál ki eddig. úgy értem, aki tényleg szeret, az nem dob ilyesmi miatt. ja és egy csomó lánynak nem tetszenek az ilyen izompacsirták, vagy mik, pl. nekem se, igaz én már a másik véglet vagyok, nekem az tetszik, ha valaki nőies, nem azért mert leszbikus lennék, ilyen az izlésem, de ez már mindegy.

a hosszú haj is tetszik egy csomó lánynak, az is ha valaki nem durva. ha gondolod, várj egy kicsit az ismerkedéssel, vagy ismerkedj máshol, úgy értem más társaságban, vagy ilyesmi.

am nem értem azt a csajt, h miért járt veled, ha nem vagy az esete, de mindegy:/

2011. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!