Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veszekedés, szétköltözés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedés, szétköltözés után- újra minden rendben, szerelem? Kicsit hosszú lesz. Bővebben lent

Figyelt kérdés

Vannak, akik eltávolodtak a párjukkal egymástól, majd sok lett a veszekedés, kicsit megingott az érzésük, szétköltöztek- Majd megpróbálták újra? Mit csináltatok, hogy újra egymásba szeretettek, újra boldogok voltatok együtt?

Szerintetek nálunk jól haladnak a dolgok?

Ötletekre, tanácsokra, saját sztorikra lennék kíváncsi!

A helyzetem:

10 hónapig éltünk együtt, hamar össze költöztünk, viszont eddig mindig valakivel laktunk- szóval kettesben nem. sokat veszekedtünk, és a végére megingott az érzésem, elkezdtem másnak a társaságát keresni (nem csaltam meg a páromat), Zavarta, hogy mással jobban elvagyok. És szakítottunk, elköltözött! majd mondta, hogy neki idő kell, az ő érzése is megingott mindezért. A szakítás óta eltelt majdnem két hét, most megbeszéltük, hogy folytatjuk, de nem sietjük el a dolgokat. Találkozgatunk, jól elbeszélgetünk, jól érezzük magunkat együtt. Minden tali, mintha egyre jobb lenne! De még semmi nem olyan, mint volt. Mintha kicsit visszafogottabb lenne, amikor együtt vagyunk akkor minden szép és jó, de amikor nincs velem, állandóan haverozik, és úgy érzem, kicsit hanyagol is. De erre mind ezt mondta, hogy még kell egy kis idő, míg minden jó lesz. Tervezzük, hogy újra egybe kelünk- édeskettesben! Ezt sem szeretné most elsietni. A türelem valóban rózsát teremt?! Sosem voltam türelmes típus, mindent elkapkodnék, elsietnék. Érdemes várnom szerintetek, kezdünk helyrerázódni?

És bocsánat, ha egy kicsit zavaros a sztorim, és hosszú!

20/N És 26/F



2013. okt. 8. 02:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia . Szerintem nagyon itt az ideje ,hogy felébredj .... vedd le a rózsaszín szemüvegedet ! Elolvastam a kérdéseidet ... hát ez nem normális kapcsolat ... nagyon nem ! Ti nem vagytok egymásnak teremtve ,és ne ragaszkodj egy ilyen beteges kapcsolathoz .Légy erős és lépj ki belőle ... minél tovább húzod ,annál rosszabb lesz ! Lehet te is belátod ,ha mélyen elgondolkodsz ,hogy egy normális párkapcsolat és férfi nem ilyen !!! Ne keresd sz indokokat ,hogy kimaradt a randi időszak ... az nem jelent semmit . Én úgy jöttem össze a párommal ,hogy olyan albérletbe költöztem (lakótársnak ) ahol ő is ott lakott .5 nap után jöttünk össze és azóta már a 12 .éve vagyunk együtt !Szóval mi első pillanattól együtt éltünk és nem voltak ilyen sztorik ... elbizonytalanodások ... érzed a különbséget ,nem ? Ne aggódj ,fel a fejjel ,de a fiatalságodat ne pazarold el egy ilyen alakra ... !!! :-)
2013. okt. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd kiderül, hogy mi lesz ebből, mi nem tudhatjuk.
2013. okt. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a káposzta jó felmelegítve. Dobd a fazont.
2013. okt. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor valaki válaszolhatna a kérdésemre is már. Ha valakinek unalmas, akkor ne olvassa el, nem kötelező a hozzászólás! Ez a képosztás duma meg elég unalmas- mindenért tenni kell! Sok mindenki tesz fel több kérdést és ugyan azt.
2013. okt. 8. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!