Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a hónap végére?

Ki nem várja a hónap végére?

Figyelt kérdés
Nekem elvileg a héten lesz valamelyik nap az ovum, reméljük sikerül majd a baba. :)Ti hogy vagytok vele?

2014. szept. 15. 11:50
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is a héten lesz ovum (ma már tojásfehérje-nyákom van, szóval azt hiszem el is indult) , úgyhogy belehúzunk a férjemmel :)
2014. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok! Tojásfehérje nyák, szurkáló petefészek, sajgó derék, napokban várom az ovut és hálát adok az égnek, ha összejön a babóca!Ez a 2. próbálkozós hónapunk, nagyon reménykedem!
2014. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Drukkolok mindenkinek. :) Remèljük. :)
2014. szept. 15. 12:20
 4/49 anonim ***** válasza:
első vagyok: nekünk is a 2. hónap :) Hadd kérdezzem meg Lányok (lehet hülyeséget kérdezek, de nem tudom :( ): pont az ovu napján van csak tojásfehérjés folyás vagy előtte napokban is?
2014. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
Nekem is a hétvégén lesz ovum.csinálnék minden nap tesztet.mikor kkell kezdeni? 5.ciklus napon vagyok ma.nekünk is 2 hónap hogy próbálkozunk:-)
2014. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
Sziasztok! nekem tegnap volt ovum. a hónap végén meglátjuk az eredményt! drukkolok mindenkinek
2014. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
sziasztok nekem szombaton volt ovum uh igazolta meg nagyon szurt szoval majd ki derül sok sikert!!
2014. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:

Szia en is 30-31. Nem varom .remeljuk hogy sikerul a baba.

Nekem is volt tegnap csuszos es kremes folyasom.

2014. szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
Mi 6. hónapja várjuk a mi kis babánkat,remélem hamarosan érkezik.Nekem is holnap lesz ovum :-) Csajok szurkolok nektek is :-)
2014. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én szeptember 28-ra nem várom. Tegnap vagy ma volt/van ovum. Pontosan nem tudom. Tegnap óta görcsölget a hasam és fáj a derekam. Első próbálkozós hónap. Emma
2014. szept. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!