Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a hónap végére?

Ki nem várja a hónap végére?

Figyelt kérdés
Nekem elvileg a héten lesz valamelyik nap az ovum, reméljük sikerül majd a baba. :)Ti hogy vagytok vele?

2014. szept. 15. 11:50
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
csak a hányinger, szédülés, cici érzékenység. meg olyannak érzem a pocim mint annak idején mikor a fiammal várandós lettem. és iszonyatosan fáj a méhem varrata. (előző baba császáros volt)eddig ilye sosem volt. de a teszt -. :(
2014. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Értem,hát ez elég gyanús.Lehet hogy a tesz még nem tudja kimutatni,mert kevés a HCG.

Nálam iszonyatos fáradékonyság,alig csinálok valamit és le kell ülnöm megpihenni,mert úgy érzem nem tudok arrébb menni. Pedig egyébként mindig pörgök.Tompán fáj a hasam,a derekam,és érzékenyek a cicijeim.Jó lenne ha kiderülne már hogy mi van,mert megőrülök ettől a bizonytalanságtól.És a teszt nekem is negatív:( Szilvi

2014. szept. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Én 28-a környékére nem várom. Ilyenkor már én is barnázni szoktam, de most semmi. 26-29 naposak a ciklusaim. Hétfőn lenne a 29. ciklusnap, ezért úgy gondoltam, hogy csak kedden vagy szerdán csinálnék tesztet, ha persze addig nem jön meg.
2014. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló: Emma :)
2014. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én is 28-ára nem várom. A 14. napomon voltunk együtt a párommal. Mostanság mindig barnáztam a menzi előtt 2-3 nappal, de most még semmi. A hasam tompán görcsölt kb. a 23-24.ciklusnapomtól, de csak időnként, kb. 10-15 percig érzem, aztán semmit sem érzek, ilyenem ma is volt. Ma van a 26. napom. Csináltam több tesztet, az egyiken nagyon-nagyon, lehelletnyi halvány csik, de szerintem csak száradási. Ma is csináltam másfajtát, délután az teljesen nagativ. Szerintem sajnos ebben a hónapban sem jön össze :(
2014. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Tesztelt ma valaki?
2014. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
Én oktober elejére nem várom,de már annyira kíváncsi vagyok. Ti hogy álltok?
2014. szept. 27. 10:59
 38/49 anonim ***** válasza:
Nekem az a furcsa, h még mindig nem barnázok, pedig mindig szoktam menzi előtt 2-3 napig. Viszont a hasam tompán görcsölget, tehát lehet meg fog jönni :(. Amugy holnap nem kellene.
2014. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött meg ma, a teszten nagyon halványan mintha lehetne látni valamit, de nem merem beleélni magam. Ha holnap sem jön meg, tesztelek megint. :)
2014. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Én 5-re nem várom, nagyon nagyon fáj a cicim, már lassan egy hete. Ilyen korán még sosem szokott és ennyire sem. Majd hétvégén kiderül, de nem csinálok korán tesztet, múlt hónapban megtettem és felesleges volt, így is, hogy késett 2 napot. Ti hogy álltok?
2014. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!