Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a hónap végére?

Ki nem várja a hónap végére?

Figyelt kérdés
Nekem elvileg a héten lesz valamelyik nap az ovum, reméljük sikerül majd a baba. :)Ti hogy vagytok vele?

2014. szept. 15. 11:50
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Én teszteltem ma, talán halványan látszik vmi, de nem merem beleélni magam, m a hasam görcsölget, bár nem tul erösen, de akkor is aggaszt.

[link]

2014. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Hát ez pozitív! Gratulálok!! :) Nekem is halványan látszik a második csík, holnap újra tesztelek, hátha erősebb lesz.
2014. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Én is ma tezteltem. 3 -szor is, mert nem akartam elhinni.És szépen látszik mind a hármon, h pozitív. Ma vagyok a ciklusom 27. napján. Remélem minden rendben és tényleg hihetek benne.
2014. szept. 30. 12:51
 44/49 anonim ***** válasza:
Én is vettem ma megint tesztet, és tesztelek megint ma is, mert én is allig tudom elhinni :). Vettem egy Clearblue digitális tesztet is, azzal holnap reggel akarok. Vagy azt mikortól érdemes használni? Akik szintén pozitivat teszteltek nektek is görcsöl időnként a hasatok? Nekem főleg estefelé... :S
2014. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Újra én, még csak annyi, hogy én is szívből gratulálok nektek, és mindannyiunknak jó egészséget kivánok!
2014. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
De jó nektek! :) Gratulálok. Én az első vagyok. Tegnap este élénkrózsaszín pöttyözésem volt, örültem is, hogy csak nem beágyazódás??! Ma reggelre viszont kicsi barnás és a hasam is szurkál nagyon enyhén, mint mikor megjön. :( eléggé elkenődtem, ez a második hónapunk, és már nagyon szeretnénk. Csak vasárnapra nem várom, nem is értem mi ez a a korai dolog.
2014. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Igen nekem is görcsöl a hasam, ezért is remélem, h minden rendben.
2014. szept. 30. 14:12
 48/49 anonim ***** válasza:
Pozitiv tesztelők, mikor mentek orvoshoz? Dolgoztok egyébként? A munkahelyen mikor szóltok? Nekem első, ezért is vagyok kicsit "tudatlan" :)
2014. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
46-os, neked nagyon drukkolok, mi már régebben próbálkozunk, bár eleinte nem voltunk annyira rajta, eleinte úgy voltunk, h lassan itt az ideje, ha akar jönni akkor jöjjön,, aztán végülis nem jött olyan könnyen, mert ennek már több mint egy éve, talán már kettő is. Szóval ne aggódj, jönni fog :)
2014. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!