Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek várandós ha a menstruá...

Lehetek várandós ha a menstruációm 5. Napján eggyütt voltam a párommal (7 napos a menstruációm) és kiszakadt az óvszer?

Figyelt kérdés
Ez augusztus 19-én történt és most szeptember 13-án kellett volna megjönnie . 29 napot szoktam számolni a két mensi közt és általában pontosan megjön. Tehát most 2 napja késik . és ha várandós vagyok kb. Mennyi ideje lehetek az ? A válaszokat előre is köszönöm ! :)
2014. szept. 15. 15:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Miért lett manapság divat, hogy mindenki úgy szexel, hogy fogalma sincs az alapvető szaporodásbiológiáról?!
2014. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

*együtt


Lehetsz terhes.

2014. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintem e helyett a rossz indulatú megjegyzés helyett irhattál volna segitséget is . majd ha ilyet szeretnék kérdezni hogy mi a véleményed a szaporodás biológiárol akkor hasznosnak fogom találni . de ezekszerint értelmezni sem tudsz . ;)
2014. szept. 15. 16:03
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nincs gondom a szövegértelmezéssel, viszont a saját tested működésének ismeretével neked annál inkább. A neved mellett a 24-es szám a korodat jelöli? Mert ha igen, akkor még szomorúbb a helyzet. Én 24 évesen (illetve már sokkal korábban is) tisztában voltam azzal, hogy a női ciklust hogy kell számolni, melyek a termékeny, illetve terméketlen napok, mit jelent a naptármódszer, mik a peteérés tünetei stb. Te ezekkel egyáltalán nem vagy tisztában, sőt még ahhoz is buta vagy, hogy orvost kérdezz meg a problémádról. Mert nyilván monitoron keresztül idegenek fogják megmondani a tutit, hogy lehetsz-e terhes.

Egyébként pontosan 50% az esélye, hogy terhes vagy: vagy igen, vagy nem. Biztosat az orvos tud mondani.

2014. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A ciklust a menstruáció első napjától számoljuk, az hogy hány napig vérzel ebből a szempontból mindegy.Terhességet is a menstruáció első napjától számolja az orvos, amikor kb kimarad a vérzés, akkor vagy kb 4hetes terhes! Ha terhes vagy akkor aktus után leghamarabb 14nappal mutatja ki a teszt! Peteérés a ciklus közepén szokott lenni, 28napos ciklus esetén a 14ik nap körül. De ettől függetlenl bármikor lehet spontán pé. Csinál egy tesztet és kiderül.
2014. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :)
2014. szept. 15. 16:47
 7/17 A kérdező kommentje:
Sorraia nem nem a korom jelenti a szám a nevem mellett ! Úgy tudom hogy ez az oldal pont ezért van hogyha valmilyen kérdésem van feltegyem és aki tud válaszol rá ! :) hogy a kérdésem mit tartalmazzon azt én döntöm el ! Segitséget akartam nem pedig kioktatást ! :) orvoshoz is fogok menni de szerintem ha kb. 4 hétben járhatok akkor úgy gondolom felesleges elmenni még hiszen a 7. Hétben szoktak elmenni ez pusztán kiváncsiság volt . nem hiszem hogy te bármit is tudnál rólam . de nem fogom magamra venni a rosszindulatú megkeseredett megjegyzéseid !
2014. szept. 15. 17:00
 8/17 anonim ***** válasza:
Tesztelj, akár most akár pár nap múlva ha pozitív akkor a leghamarabb a 6ik héten érdemes elmenni orvoshoz!
2014. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Van tesztem ma vettem ezt ajánlották mert a nap bármely szakaszában használható. X-epil terhességi gyorsteszt csík a neve . de akarok venni több fajtát is de a patikában zárás előtt csak ez volt ! :) megvárjam a holnap reggelt vagy csináljam most ? :) azt monta a hölgy a patikában hogy ha reggel csinálom meg az a leg biztosabb :)
2014. szept. 15. 17:10
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha kibírod, várd meg a reggelt, a reggeli vizeletből nagyobb eséllyel mutatja ki a teszt, ha terhes vagy. Egyébként a ciklus egyik napján sincs kizárva, hogy teherbe eshetsz.

Off: 34 éves vagyok, van három (tervezett) gyerekem, mégse tudom, hogy mik a peteérés jelei, hogy kell hőmérőzni, és a terhességi hetek számítását is csak azért tudom, mert voltam már terhes.

2014. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!