Horikarkarka kérdése:

Lehetek várandós?

Figyelt kérdés
Menstruációm előtt 3 nappal megduzzadtak a melleim aztán Megjött sajnos a megeszem szombaton múlt el 4 napig tartott normális vérzésem volt, de ma megint fájnak a melleim feszülnek és megvannak duzzadva.

#várandós?
2014. aug. 19. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a menzeszed megjött, akkor nagyon nagyon kicsi az esélye, de egy teszt többet tudna, mint mi. Ha terhes vagy, már kimutatná.
2014. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűleg, ha megvolt a menzid és normális vérzés volt. Ha mégis kételkedsz benne, egy tesztet csinálj.
2014. aug. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A melled valószínűleg a menstruációtól fájt. Nekem még utána is érzékenyek szoktak lenni pár napig. Mivel rendesen megjött, nem hiszem, hogy terhes lehetsz, de csinálj tesztet, ha gondolod.
2014. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen (általában mensi után már nem szokott fájni a mellem), de nem voltam babás. Én teszteltem is akkor, de miután negatív lett, már nem gyanakodtam babára. Viszont volt olyan ismerősöm, aki pont így volt, és ott baba lett :)
2014. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előbb olvastam én is itt, h valakinek 3napig "ömlött" a vére elmondása alapján de 2 napra rá gyanús volt naki a dolog és tesztelt egy pozitívat. Meg is maradt neki :)
2014. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!