Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek ezt a képet?...

Nini24 kérdése:

Megnéznétek ezt a képet? Hihetek egy délutáni tesztnek? Fél perc múlva lett ilyen, de olyan halvány a 2. csík!

Figyelt kérdés

[link]


Egyszer már volt ilyen, akkor sajnos megjött 2 nap múlva, de akkor 15 perc után lett csak halvány csík! Mennyire hihetem, hogy beköltözött a várvavárt manóm? :) 1 éve kűzdünk érte... Most nem tudom hanyadik napon vagyok, (pár nap lehet nem vártig, vagy 1-2, nem volt egyértelmű a pém hőmérőzés alapján) de annyira pattanásos lettem, mint kamaszkoromban, és rettenetesen fáj a cicim, pár napja émelygek, szúrkál a hasam alja! Annyira bízom, hogy most velünk marad...


2010. jan. 19. 19:29
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
Ez a teszt pozitív. Gratulálok,és nagyon vigyázz magatokra:-)))
2010. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:

Pozi! Sok boldog pillanatot kívánok nektek a babával!


2 gyerkőcös anyuka.

2010. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:

ez az enyém, láthatóan alig látszik a csík (és nem csak a rossz kép miatt)és most 17 hós:) úgyhogy vigyázz magatokra és garatulálok:))

[link]

2010. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK!!!! Ez POZITÍV!!Nekem is ilyen volt a 2. csík a nemvárt napján, majd 3 nap múlva 2 egyforma erős csíkot kaptam, és én is ugyanezt a tesztet használtam. Tegnap voltam orvosnál, aki megállapította a terhességet. Vigyázz magatokra!
2010. jan. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
gratulálok:-)) felrakod a görbédet? Kiváncsi vagyok..
2010. jan. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindannyiótoknak :):):) Annyira boldog vagyok! Ma hajnalban csináltam még 2 tesztet, az egyik furán meg volt törve, ezért gyorsan belelógattam mégegyet :), és azok is halványan, de pozik voltak :) Pár nap múlva újra csinálok egyet, remélem addigra erősödik :) Gratulálok a babásoknak, és sok sikert a babásodni vágyóknak! :):):)
2010. jan. 20. 11:04
 17/67 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ma meg tudtam nézni. Ez pozitív, gratulálok!
2010. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babócához! Érdekelne a saját tesztem miatt, hogy a másnapi teszteid erősebbek lettek? Van a két napi között különbség? Csak mert én egymás utáni napokon csináltam, és mindkettő ugyan ilyen halvány, de koppra egyformán.
2010. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Pont most csináltam még egyet,és nekem is halvány, igaz, már akkor kijött, amikor felfutott a rózsaszín csík a teszten :) szóval nagyon bizakodok :) Majd pár nap múlva csinálok még egyet, olyan jó lenne, ha az már erős csíkos lenne! :) Sok boldogságot neked is :) mióta próbálkoztatok? Mikor mész dokihoz? Puszi!

2010. jan. 21. 06:38
 20/67 anonim ***** válasza:

"az utolsó válaszoló"

Tényleg bíztató. Mindenki szerint ami halvány, az is baba. Nekem egy kicsit más a szitu, mert én kaptam tüszörepesztőt, amiben van hCG. Elvileg az ürül 14 nap altt, és nekem az első tesztnél pont letelt, de mi van ha mégis azt mutatta ki. Az volt gyanú, hogy másnapi nem sötétedett. De most biztosra megyek, és csak hétfőn tesztelek. Ez lenne az 5. próbálkozás, de nagyon fontos, mivel a kislányom 15 naposan meghalt, és csak egy kistesó tudná enyhíteni a fájdalmat. Az a baj, hogy hiába késik már 4 napja, egyszerűen a melleim nem fájnak, hányingert lehet hogy csak beképzelem, nincs gyakori pisiinger. A lánykámnál ezek szinte a nemvárt napjától megvoltak. De mindenesetre a késés bíztató jel. Most vettem 3000Ftért 30 tesztet. hétfőn jön meg. Addig izgulhatok, már ha kibírom addi, hogy ne vegyek boltban egyet. Írd majd meg, hogy mik a fejlemények. Ha hihetünk a tesztjeinknek, akkor mi kb egyszerre fogunk szülni is. :) Nekem dec 23.án jött meg utoljára, neked?

2010. jan. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!