Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek ezt a képet?...

Nini24 kérdése:

Megnéznétek ezt a képet? Hihetek egy délutáni tesztnek? Fél perc múlva lett ilyen, de olyan halvány a 2. csík!

Figyelt kérdés

[link]


Egyszer már volt ilyen, akkor sajnos megjött 2 nap múlva, de akkor 15 perc után lett csak halvány csík! Mennyire hihetem, hogy beköltözött a várvavárt manóm? :) 1 éve kűzdünk érte... Most nem tudom hanyadik napon vagyok, (pár nap lehet nem vártig, vagy 1-2, nem volt egyértelmű a pém hőmérőzés alapján) de annyira pattanásos lettem, mint kamaszkoromban, és rettenetesen fáj a cicim, pár napja émelygek, szúrkál a hasam alja! Annyira bízom, hogy most velünk marad...


2010. jan. 19. 19:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:

"utolsó"

Dokihoz még nem tudom mikor. Majd ha a teszt bizonyít, akkor elgondolkozok rajta, de a 7 hetet megvárom, azért, hogy azt is lássam kapásbol, hogy dobog a szivecskéje. Mert előtte, ha még nem látnák, akkor halálra izgulnám magam.

Üdv: Ani

2010. jan. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 A kérdező kommentje:

Akkor nagyon drukkolok neked, nekünk, és nagyon sajnálom ami veletek történt! :( Rengeteg erőt kívánok neked!

Nekem a tünetek megvannak, a hasam puffadt, a mellem mintha 6kg lenne darabja, folyton szédülök, és ma azt hittem összeesek az álmosságtól egész nap :) Ja, és óránként pisilek! :) Ja, meg óránként éhes vagyok. na jó, 2 óránként :) Én is kaptam nyáron tüszőrepit a clostyhoz, de nekem a nem várt idejére kitisztult, lett is pozi tesztem, igaz időn túl és nagyon halvány, és 2 nap múlva meg is jött :( ezért vagyok most ideges, és alig merem hinni... De a jó Isten remélem velünk lesz, és kezünkbe foghatjuk szeptemberben a kis csodákat :) Nekem dec 18án volt az utolsó mensim :) Kicsit később volt pém a 14.napnál, valamikor jan 4e körül! :) Szóval remélem találkozunk a szülőszobán :):):):) DRUKKOLOK!!!!!!!!!!

Puszi: Nini

2010. jan. 21. 21:32
 23/67 A kérdező kommentje:

Máig a tesztek :)


[link]


A mai sztem már egyértelmű :) "Utolsó" válaszoló, csináltál ma? Vagy kibírod hétfőig? :) Alig várom a te képedet is :) Puszi: Nini

2010. jan. 22. 10:22
 24/67 anonim ***** válasza:

Tényleg látványos különbség van a csíkok között! Gratula hozzá! Én egyenlőr nem is tudom, hogy hogyan is lehet képet feltenni, de majd próbálkozom. Nem teszteltem azóta. Majd ha megjön a rendelt tesztcsomagom. remélem hétfőn. Addigra biztosan valós eredményt fogok kapni, és akkor már semmilyen gyógyszer nem zavarhat be. :) Dokihoz majd a 7. héten megyek elvileg, csak a méhen kívülitől félek, ezért lehet hogy előbbre hozom, de akkor meg még a kis szive nem látszik. Majd még kitalálom.

Vigyázz magatokra!

Üdv: Ani

2010. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:

Na sikerült feltöleteni, remélem meg lehet nyitni. Fentről lefele: 1. Lily 01.19. reggeli teszt

2. Lily 01.20. reggeli teszt 3. Qupido 01.21. Délutáni teszt

[link]

2010. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 A kérdező kommentje:
Na, hát erősebb az utolsó, nem? Én úgy látom :) Ez tut i baba! Halkan, de gratulálok :) Majd írj! Én febr 8án megyek ovoshoz, ha addig minden oké lesz! Nagyon remélem! :) Úgy vágyom erre a picikére! :)
2010. jan. 22. 19:59
 27/67 A kérdező kommentje:

Hahó utolsó! :)


Hétfő van, mizujs? :) Az én maim majdem leugrott a tesztcsíkról, olyan erős volt! Remélem hasonló híreket hozol :) Puszi!

2010. jan. 25. 13:22
 28/67 anonim ***** válasza:
Mutasd a fotót! :)
2010. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:

[link]


Au "utolsó"

2010. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:

[link]


Ha az előző nem megy akkor itt van ez, bár lassan nyílik mert jó nagy, csak nem tudom lekicsinyíteni.


Az "utolsó"

2010. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!