Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek ezt a képet?...

Nini24 kérdése:

Megnéznétek ezt a képet? Hihetek egy délutáni tesztnek? Fél perc múlva lett ilyen, de olyan halvány a 2. csík!

Figyelt kérdés

[link]


Egyszer már volt ilyen, akkor sajnos megjött 2 nap múlva, de akkor 15 perc után lett csak halvány csík! Mennyire hihetem, hogy beköltözött a várvavárt manóm? :) 1 éve kűzdünk érte... Most nem tudom hanyadik napon vagyok, (pár nap lehet nem vártig, vagy 1-2, nem volt egyértelmű a pém hőmérőzés alapján) de annyira pattanásos lettem, mint kamaszkoromban, és rettenetesen fáj a cicim, pár napja émelygek, szúrkál a hasam alja! Annyira bízom, hogy most velünk marad...


2010. jan. 19. 19:29
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 A kérdező kommentje:

ez a mai :)


[link]


Szep a tied is :D Gratulálok! :)

2010. jan. 25. 17:23
 32/67 anonim ***** válasza:

Köszi!

Tiéd is nagyon ütős! Talán pár nap múlva már nekem is ilyen sőtét lesz :) De egyenlőre ezzel is megelégszem, na meg ez sajna nem reggeli pisis, mert utána kaptam csak meg a tesztet. Ahoz képest meg ezis jó :)

Írd meg ha van valami fejlemény! Én is szólok ha van valami. Bár szerintem te hamarabb jelenthetsz, én tényleg kitartok a 7. hétig.

Üdv: Ani az "utolsó"

2010. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:

[link]

Érdemes ránézni! Nekem a kislányomnál elég sok stimmelt. Ha minden igaz, akkor most kisfiúcska van!

Még barátkoznom kell a gondolattal :)

2010. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
Ani, vagyis az "utolsó" voltam
2010. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 A kérdező kommentje:
Érdekes a cikk, de ebből nekem még ellentmondásos :) A tesztem nekem is délután egykor készült, akkor lett ilyen piros :) Annyira próbálok egészségesen élni, vitamin hegyek, palástfű tea, gyümölcsök! Nagyon bízom benne, hogy minden rendben lesz! :) Neked nem jan 4 körül volt péd? Mert nekem sztem igen, és ehhez képest leszek 7 hetes akkor, mikor dokihoz megyek. Te miért mondtad, hogy húzod még? Hiszen akkortájt leszel te is 7 hetes, nem? Puszi: Nini
2010. jan. 25. 22:56
 36/67 anonim ***** válasza:
Elvileg 6. reggelén foganhatott. Úgyhogy február 3.-án szerintem elmegyek a dokihoz, vagy lehet hogy már 1-én, mert akkor vannak azok a dokik akikkel eddig találkoztam. Mindig hétfőre jutottam valahogy a dokihoz.
2010. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
A kínai horoszkóp szerint kislányom lesz megint. Ez multkor is stimmelt, de hát nem tudom, hogy hihetek e neki. te neked aszerint milyen nemű? Hány éves vagy? A vitaminok jók, de a végefelé már nem szabad annyit enni, mert óriás baby lessz, és az neki se jó. Ezt nekem olyan orvosok mondták, akiknek hiszek. Főleg nekünk nem kell sok vitamin, hisz ott a nyár, akkor meg teletömhetjük magunkat igazi vitaminnal is. Én is elég sokáig szedtem a terhesvitaminokat, majd 1 hónappal a szülés előtt leáltam szinte teljesen (maradt a MgB6, vas, Ca, Dvitamin) és annak ellenére hogy 2 héttel előbb születm, mégis 3340g-os lett a picurkám. NA és kislány. Ez még jó, de mi lett volna, ha tovább szedem a sok bogyót, meg még netán kivárjuk a 40 hetet. Akkor tuti császár. VAn egy ismerős, Ő gondosan betartotta az előírásokat és 41. héten császárral 5kg os kislánya született. Hát, szerintem ez a babának se jó. Az anyuka meg egy törékeny jó alakú, alkatú vékony csajszi, és a pasia is. Úgyhogy nem öröklött kövérség, hanem vitaminbomba. Az Elevitet már 5 hónap után abbahagytam (doki szerint elég a fogantatás előtt és után 3 hónapig) de még sok mást szedtem.
2010. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 A kérdező kommentje:
Ani, hogy vagy? :)
2010. jan. 27. 22:25
 39/67 A kérdező kommentje:
Ma voltam sztk-s dokinál! :) 7 mm-es petezsák látható! :)
2010. jan. 28. 11:34
 40/67 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! Gondolom egyenlőre szívhangot még nem is keresett. Már az én oldalamat is nagyon furdalja a kíváncsiság! Egy kicsit irigyellek is, sőt... Nagyon :)
2010. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!