Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak az én párom ilyen? 2 éve...

Csak az én párom ilyen? 2 éve próbálkozunk és nem hajlandó semmilyen vizsgálatra menni. Mit tegyek? Ti hogy oldottátok meg ez a kérdést?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi 2 év után mentünk vizsgálatra.Nyilvánvaló volt számunkra,hogyha gyereket akarunk,akkor menni kell,és ezt tudomásul is vette,jött is velem.

Így lett is gyerekünk.

2010. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel ő is nagyon akarja a bébit ezért elsőre elment mindenhova.

Még a prosztata vizsgálatot is megcsináltatta.

Egyszerűan imádom!

2010. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetned kell vele. Ha tényleg szeret, és tényleg szeretne gyereket, akkor egy egyszerű spermavizsgálat nem lehet akadály.


Meséld el neki, hogy míg neki csupán egy-két orgazmust kell átélnie, addig téged szurkálnak, böködnek, átfújnak, stimulálnak, hormonokkal tömnek, akár fel is vágnak a baba kedvéért. Ehhez képest az ő vizsgálatai rém egyszerűek, csak egy gyáva nyúl vagy egy önző disznó (bocs a kifejezésért) nem hajlandó alávetni magát.

2010. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyértelmű volt, hogy mind a ketten nagyon szeretnénk gyereket, amikor már több mint féléve próbálkoztunk, ő is aggódott, hogy mikor jön már össze. Én hazamentem és közöltem hogy az orvos azt mondta el kell menni andrológushoz, enélkül nem lehet folytatni az én kivizsgálásomat. Tehát vagy gyereket akarunk és lépünk, vagy nem és még jó pár évet próbálkozunk. Nem is volt kérdés. Szerinetm nem úgy kell tálalni, hogy el kellene menni mert az a biztos, hanem az orvos szerint el kell menni és kész.

2010. jan. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!