Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel növelhetném az esélyeink...

Mivel növelhetném az esélyeinket természetes úton? (többi lent)

Figyelt kérdés

37 éves nő vagyok, 7 hónapja próbálkozunk a babával. Párom 36 éves. Nekem van egy 7 éves fiam. Páromnak nincs gyereke. A fiam 5 hó alatt fogant, úgy hogy heti egy együttlét volt....

most nem akar összejönni. Tudom ez sem sok idő még, de szeretném már.... mivel tudnám könnyebbé tenni a teherbe esést? Életvitel, táplálkozás.... stb. -re gondolok itt.

A stressz sajnos megvan, mert dolgozok.... páromnál kevésbé. Nem dohányzom, nem iszom, sportolok (módjával). Vékony testalkatú vagyok.

Párom kicsit túlsúlyos, dohányzik. Epilepsziára gyógyszert szed tizen éve.... nem sportol, de fizikai munkát végez.

hirtelen ennyi jutott eszembe. Kivizsgálásra még nem akarunk menni!



2014. szept. 19. 07:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kivizsgálás nélkül is tudhatsz sok mindent. Mennyire szabályosak a ciklusaid, van-e ovulációd stb.?
2014. szept. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
miért nem akarsz kivizsgálásra menni? Annyi minden lehet a háttérben, ilyen korban minek húzni az időt?
2014. szept. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Elmúlt 4 hónapban: 3 hónapig 28 napos, utolsó hónap 30 napos ciklussal. Ovu jele: tojásfehérjés nyák... más tünetem akkor nincs. nem hőmérőzöm, nem ovu tesztelek.(nem is szeretnék)
2014. szept. 19. 08:15
 4/18 A kérdező kommentje:
Kedves 2-dik válaszoló! tudom, hogy az idő telik.... de úgy tudom, csak 1 év sikertelen próbálkozás után foglalkoznak az emberrel.... addig jó lenne ha segítség nélkül összejöhetne. Ehhez pedig szeretnék mindent a lehetőségekhez mérten ideálissá tenni addig!
2014. szept. 19. 08:18
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem értem mit szeretnél? Mert hiába ajánlok teát neked pl., ahhoz is követned kell a ciklusod.
2014. szept. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló! mit kell követnem a cikluson? hogy érted ezt?
2014. szept. 19. 08:26
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
pl. hőt mérni. Ebből látszik, hogy valóban van-e ovud, mert a nyák önmagában nem elég "bizonyíték". Látszik belőle, hogy elég hosszú-e a luteális fázisod, de még pajzsmirigy alulműködést is megtippelhetünk vele és sorolhatnám. Nem tudom, most milyen gyakran vagytok együtt, de lehet, hogy csak pont kihagytátok...
2014. szept. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szia! Csak annyit szeretnék mondani, hogy rosszul tudod, mert 35 év felett, fél év sikertelensèg után már ajánlott a kivizsgálás.:-) Drukkolok, hogy sikerüljön!
2014. szept. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Az a furcsa, hogy szeptemberben a nyák időszakban voltunk együtt, kalkulátor 2 nappal későbbre jelezte az ovut... és így se jön össze :O

ahogy írtad nem mérek hőt, mert általában a párom ébresztő órájára ébredek, de csak fél óra múlva kelek. Nem tudom itt mikor kéne mérni :O

a tényleges ovut a teszt ki tudja mutatni ha van?

mert akkor inkább tesztelgetek....

2014. szept. 19. 08:38
 10/18 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló, köszönöm az infót! ez jó hír :) ha tényleg nem jön össze....
2014. szept. 19. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!