Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen természetes módszerrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen természetes módszerrel növelhetném a mellem méretét?

Figyelt kérdés

Kezd eltűnni a szír a testemről, de ezzel együtt a mellem is felére csökkent. Mit tegyek hogy visszakapjam a "régi" melleimet?


A párom is már "siratja" őket.


Az alakomat viszont szeretném megőrizni. Javasolták már páran hogy mozgás és semmi diéta. De ez nem tudom mennyire válna be mivel nincs célzott zsírégetés.


Mellplasztika kilőve. Nincs valami tipp, praktika a mell növekedésére?


21 /l


2011. ápr. 27. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs. De van akinek a fogamzásgátlótól megnő.
2011. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajna nincs ilyen. Szülés után még nőhet.
2011. ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fog. gátlótól nekem is nőtt még anno X éve. Aztán amikor 2 hónapja voltunk együtt a párommal akkor folyamatosan nőtt. Tartotta is magát sokáig. És most hogy lefogytam eltűnt a mellem fele O.O


Hízzak vissza pár kilót? De az sem biztos hogy akkor a mellemre fog visszamenni.

2011. ápr. 27. 12:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Sport mellett ha hízol, akkor lehet, hogy egységesen fogsz hízni. Ezt az egyet próbálhatod meg.
2011. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Porszívó max. fordulaton rácuppantva :) (10cm növekedés)
2011. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igyál meg napi 1 dl sört, én azt hallottam ez segít, én is csinálnám, csak annyira utálom a sör ízét...
2011. ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!