Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogyan növelhetném a mellméret...

Hogyan növelhetném a mellméretem természetes uton?

Figyelt kérdés
most 75b-s melltartót hordok, de van hogy a kisebb méretek is jók :S én ezt nagyon kicsinek találom... szeretnék tenni érte hogy nagyobb melleim legyenek, de a plasztikai műtéthez még fiatal vagyok :S (17 éves) a melleim már nem fognak maguktól nőni, ugyanis 13 éves korom óta ekkorák, és a családomban sincsenek nagyobb méretek, szoval valószínűleg már ekkorák maradnak :S
2010. aug. 21. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Bárcsak akkor lenne nekem,mint neked...

Egyébként nem tudok. Aromax mellkondícionáló olajról hallottam, elvileg jó, de lehet nem nő tőle csak feszesít. Még nem próbáltam ki..

2010. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha hízol, nőnek
2010. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát nem tudom hány kiló vagy és milyen magas, de lehet ha egy picit híznál segítene, nekem is 75b volt a méretem régebben, viszont sajnos vagy nem sajnos 5-6 kilót felszedtem és a melltartó méretem is 75Dre változott..

22 éves vagyok egyébként

2010. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csúnya szót alkalmaztam,ezért törölték kommentem a moderátor bácsik/nénik XD -_- na szal azt írtam h : *****,bár nekem lenne ekkora,rám a 70/A is nagy
2010. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. a hízás nem valami jó ötlet.. probáltam már, híztam 5 kilót de semmi nem ment a mellemre :S és így is van egy pár kiló feleslegem...
2010. aug. 21. 22:38
 6/8 anonim ***** válasza:
fogadd el magad. nekem meg 65A-B na? átlagos méret, a pasik a kisebbeket szeretik. nagynénémnek is kb ekkora, és nagyon csinos, legalább a szemébe néznek, nem csak megdugni akarják őt a pasik. öltözz úgy, hogy máshova tereled a hangsúlyt. műtét nélkül nem fognak megnőni
2010. aug. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem 90/b-s..de én ezt is kicsinek találom..-.-" mert jól mutat egy kivágott felső rajtam de mikor jön barátnőm..neki kétszer ekkora kb..akkor olyan picinek találom..:(
2010. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jah és 17/L
2010. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!