Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kis segítség! A Párommal...

Egy kis segítség! A Párommal nyáron babát szeretnénk! Most hagytam abba a fogamzásgátlót. Mi a teendőm, hogy minden rendben legyen? Vitaminok, sport, stb.

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Táplálkozz egészségesen,szedjél magzatvédő vitamint, esetleg elmehetsz megnézetni a vérképedet. Én a tabletta abbahagyása előtt elmentem a nőgyógyászhoz megkérdezni, hogy mennyit kell várni utána a próbálkozással. Azt mondta nem kell. 2 hónapban már pozitív volt a teszt. Sok sikert!

7 hónapos kisfiú anyukája

2010. jan. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tervezett terhesség előtt egy hónappal kezdj el szedni valamilyen terhesvitamint. A babád egészsége miatt ez a legfontosabb, így ugyanis gyakori és súlyos magzati fejlődési rendellenességeket előzhetsz meg.


A többit te is tudod: egészséges étkezés, sport, no cigi, no stressz, stb.


Jó babásodást! :-)

2010. jan. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


amikor én abbahagytam a fogigátlót, 3 hónap múlva elkezdtem szedni a folsavat.


bár nekem nem sikerült, de ha van egy kis túúlsúlyod azt próbáld leadni. :-) étkezz vitamindúsan, ezt mondjuk leginkább majd késő tavasszal tudod tenni, mikor bekerül a kertből a sok friss zöldség, gyümölcs!


Mondjuk mi még 2 hónapig a kritikus napokon védekeztünk, úgy gondoltuk ha becsúszik csússzon, de ha lehet kicsit várnánk mert rám egy nehéz vizsga még várt. aztán nov elején semmivel sem védekeztünk és 1,5 hó múlva megfogant manócska! Egy hete derült ki, azaz addig csak sejtettük, de egy hete a teszt + lett! :-)


sok szerencsét! :-)

2010. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Egy cipőben járunk,mi lassan majd próbálkozunk is!Sok gyümölcs,zöldség!Magzatvédő vitamin ( Én Femibiont szedek),minimum egy hónappal,de ha most elkezded,akkor az sem árt!Sportolj egy picit is az sem árt!Minden jót!
2010. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!