Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még terhes lehetek? Tapasztala...

Még terhes lehetek? Tapasztalatokat várnék. Részletek lent

Figyelt kérdés
Ami történt: Barnázással kezdődött, amit görcsök,derékfájdalom kísért. Kb 1 hétig. Majd jött a piros vér, menstruáció szerü görcsökkel. Aztán egy nagy darab rög jött ki belölem, kb 3-4 cm, azóta kevesebb vér, kevesebb fájdalom. Mint egy gyenge menzi vagy meg annal is gyengebb. Ha már nincs baba, akkor nem kene erősen véreznem, hogy kiürüljön minden? Talán még megvan a pici? (hetfőn lesz uh)

2014. júl. 19. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne varj hetfoig, menj ugyeletre!
2014. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mar voltam csutortokon, meg csak 6 hetes vagyok, azt mondtak nem tudnak mit tenni. Csak ellenorzik, hogy meg van-e meg.
2014. júl. 19. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
nem adtak semmit? utrogestant sem?
2014. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen úgy vetéltem el, hogy nem volt erős vérzés, görcsök sem voltak egyáltalán. Csak egy kis barnázás. Kaptam is rá hormonpótlást, de már késő volt. Szóval nem feltétlenül jáér erős vérzéssel és erős görcsökkel. 6 hetes terhességnél meg pláne nem.
2014. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem kaptam semmit. Angliaban elek, talan itt mas a modi...


Hogyan es mikor urul ki az embrio? Maga a veteles olyan lesz mint a menzi? Csak 1 napon gorcsoltem erosen, csutortokon, azota szinte semmi...

2014. júl. 19. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát Angliában valóban nem adnak semmit, nem adnak utrogestant sem. Úgy vannak vele, hogy a természet vézgi a dolgát és ott az első vizsgálat a 12. heti.

6 hetes terhességnél valószínű, hogy menzivel kiürül. De jó lenne, ha azért megnézné egy orvos, hogy kiürült-e, nem kell-e egészségügyi tisztítás. A hétfői UH-n valószínű ezt már látni fogják.

Szorítok neked, de ilyen tünetekkel azért készülj fel a rossz hírekre is. A piros vér és a görcs már nagyon is vetélés jele lehet.

2014. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!