Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy érzi magát, aki holnapra...

Hogy érzi magát, aki holnapra nem várja? Nekem már sajnos nagyon görcsöl a hasam, és tiszta depressziós vagyok.

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 16:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is holnapra (vagy holnaputánra) nem várom, ma reggel teszteltem, ami természetesen - lett :( Nekem fájdogál a hasam, olyan szúrkálósan, biztos meg fog jönni holnap, főleg a - teszttel nem reménykedek :(

Mióta próbálkoztok? Nincs görbéd?

I.

2010. jan. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Szia! De van:


[link]


A pé-t rosszul húzta be, szerintem a 11. napon volt.


Augusztus óta próbálkozunk, ti? Most kezdek lemerülni idegileg.

2010. jan. 20. 16:30
 3/25 anonim ***** válasza:

Látom Te is a 12. dpo-n vagy ma, én is :) Egy bizti, jókor voltatok együtt, azzal nincs gond :)


Az én igen hiányos görbém:

[link]

Az alaphőm 36.4-36.5 körül van, pé a 18. napon volt.

Nekünk pont ez a 12. próbálkozós hónapunk :(


Azért ne adjuk még fel, amíg nem jön meg, van remény (még ha nem is olyan sok, legalábbis nekem)!!

Van esetleg valami babás tüneted?

I.

2010. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Volt, de valószínűleg csak beképzeltem, mert tegnap csináltam egy negatív jóstesztet, és azóta elmúlt (hányinger). Görcsöl a hasam, fáj a derekam, ideges vagyok.

Mit fogsz csinálni a következő hónapban, ha most sem való gazdálkodás esetén sikerül esetleg?

2010. jan. 20. 18:58
 5/25 anonim ***** válasza:

Hát ha megint nem sikerül, akkor irány a doki, vizsgálatok. Holnap bejelentkezek a magándokimhoz így is, úgy is, mivel nem reménykedek a babában, és kérek beutalót hormonvizsgálatra, stb.

Amúgy én is mélyponton vagyok az egész babaprojecttel kapcsolatban, kivagyok már a sok sikertelen hónaptól. Jobb is lesz kivizsgáltatni magunkat, nem akarom húzni még sok-sok hónapig. Jobb tudni, ha valami baj van... Onnan már lehet lépni, de már unom az egészet, lehet egyenlőre leállunk a témáról, vagy nem is tudom.


Ti voltatok már dokinál? Bár még nem olyan hosszú ideje próbálkoztok, mert azt mondják dokihoz 1 év sikertelenség után kell menni. Persze tapasztalatból tudom, hogy az 1 év milyen hosszú idő, főleg a tehetetlenség zavar :)

I.

2010. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Szia! Mi na újság?


Én már voltam hormonvizsgálaton, jó lett az eredmény. Most átjárhatóságira kellett volna mennem, de még kicsit húztam, mert nagyon félek tőle. Márciusra van időpontunk andrológiai vizsgálatra, gondoltam utána megcsináltatom, ha ott is mindent rendben találnak. Egyébként esett megint egy tizedet a hőm, szóval úgy néz ki megint nem jött össze. Közben azon is gondolkozom, hogy egy ciklusra kihagyom a hőmérőzést, nem foglalkozom az egésszel. Mit a véleményed?

2010. jan. 21. 08:53
 7/25 anonim ***** válasza:

Hát nekem ma már csak 36.6 a hőm, úgyhogy meg fog jönni :( Sajnálom, hogy nálad is úgy néz ki, hogy nem lesz baba :( De remélem nem hiába mondják, hogy új hónap, új esély ;)

Ma délután telózok a dokinak, remélem már holnapra tud időpontot adni, és irány a vizsgálatok.

Ti sem vesztetek vele semmit, ha elmentek a dokikhoz, legalább hamarabb kiderül, ha baj van, ha meg nincs, akkor megnyugszotok.


A hőmérő elhagyása jó ötlet, én is az előbb döntöttem el, hogy elrakom valahova (az ágytól jó messzire), és akkor esélyem sem lesz mérni :) Az úgyis látszik belőle, hogy van peteérés, ovu, másra meg nem jó szerintem. Azt pedig, hogy baba van, csak akkor mondja meg, amikor már úgyis tesztelnél, nem? Úgyhogy én már nem látom értelmét tovább mérni, csak idegesít, hogy most miért esett, annak meg nincs semmi értelme :)

I.

2010. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Sziasztok.nyugi nyugi mert ha idegesek vagytok nem fog jönni!Én nem höméröztem nem szedtem semmit nem görcsöltem rajta ha jönni akar ugyis jön elv:)nekünk sztem összejött..majd jövöhéten kiderül..puszi nektek dukkkolok!korotok?
2010. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Hát én már sajnos 35 vagyok, úgyhogy ezért is pánikolok.


Első válaszoló, én azért kicsit tartok a hőmérőzés abbahagyásától, mert félek nem fogom tudni, hogy mikor van peteérésem. Nekem pl. soha nem fáj, nem érzem egyáltalán. Te, hogy vagy ezzel?


Kedves második válaszoló, nektek mennyi idő után jött össze?

2010. jan. 21. 12:50
 10/25 A kérdező kommentje:
Jaj és második, drukkolok Neked!!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 21. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!