Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hány hónapot várt az első...

Ki hány hónapot várt az első babára vagy vár? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tudom hogy sokan kérdezték már de én már nagyon várom. Tavaly volt egy vetélésem aminek művi lett a vége 8 hetesen nagyon megviselt mert tervezett volt és vártuk, akkor 3 hónapra össze jött, most 3 hónapja próbálkozunk és semmi, van aggódni valóm. Én mindenért izgulok az a fajta vagyok. Szedek vitaminokat, egészségesen élek és sokat vagyunk együtt a férjemmel, 28 éves vagyok.

2014. szept. 22. 13:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Több, mint 2 év után derült ki, hogy mindkét petevezeték el van záródva. Ez áprilisban volt. Lombikra készültünk. Júniusban pozitívat teszteltem. :) A májusi peteéréskor sikerült.

Egyébként én egy idő után átlendültem ezen a "mindent tünetet annak gondolok, állandóan tesztelek stb..." korszakon. Talán 1 év körül lehetett.

18+1 hetes kismama

2014. szept. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Tavaly döntöttem el hogy babát szeretnék addig eszembe se jutott volna csak a karierre gondoltam meg hogy minél többet tanuljak. de láttam hogy körülöttem mindenki boldog és babájuk születik így eljött az idő mikor nekünk is lehetne a párommal, de azóta is várunk sajnos.Minden adott a babának. Nagyon pozitív ember vagyok és ha valamit eldöntök véghez is viszem de ez nem olyan dolog nem tudom befolyásolni mint egy vizsgát az egyetemen vagy a munkahelyemen. Ez nem olyan dolog ezért parázok.
2014. szept. 22. 14:04
 13/24 anonim ***** válasza:
Első baba nem volt tervezett, egyszer nem védekeztünk és terhes lettem. Második baba 13 hónap után sikerült. Nagy 3 éves, kicsi 5 hetes. Abban a hónapban estem teherbe, amikor elhatároztuk, hogy elég egy gyerek is, másnak egy sem jön össze, úgyhogy örüljünk egynek is. Lenyugodtam, élveztem a szexet, nem számoltam és agyaltam közben. Szerintem a titok abban rejlik, hogy nem szabad görcsösen akarni a babát. Nehéz, de próbáld elterelni a figyelmed. Sok sikert!
2014. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Az első 8 hónap után jött össze, volt közben egy vetélésem.

A másodikkal 9 hónapja próbálkozunk, volt már egy vetélésem és egy hamis pozitív tesztem.

Néha jobban bírom, néha meg pocsékul. Utálom ezt az egész reménykedés, izgulás, aztán nagy csalódás hullámvölgyet minden hónapban. Közben meg körülöttem potyognak a gyerekek, sok ismerősöm szinte ránézésre terhes lett. Mi pedig csak próbálkozunk és próbálkozunk. És úgy néz ki ez a hónap is kuka lesz.

Bocsi, most pont a hullámvölgy alján vagyok.

2014. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szia. Velem epp szombaton kozolte a dokim, hogy keressuk fel par honap pihi utan a Kaali Intezetet. 2 honapunk volt, amikor gyogyszert szedtem. Elso honapban nem volt tuszom, a masodikban 2 db 1o mmes volt, ami nagyon kicsi, es sajnos uhos kovetessel kiderult, hogy egyik sem fejlodik. Ma van peteeresre utalo jelem (tojasfeherje szeru nyak), de ebbol a picibol nem lesz baba. Iszonyatosan erzem magam. Ug erzem, hogy erre sem vagyok jo. Megprobalok nem ragorcsolbi, de minden nap ez jar a fejemben, hogy ma vajon no a tuszom? Ma vajon mit mondd a doki? Eredmenytelen a kezeles? Miert kesik? Rengeteg kerdes van a fejemben, es mar eljutottam odaig duhomben, hogy haragszok Istenre is, mert olyanoknak ad babat, akik nem kepesek nevelni es a zaciba vagjak... es akik 1x nem vedekeznek es reszegen terhesek maradnak es aht sem tudjak hogy ki az apja...stb...

Tudom nem szabad ragorcsolni, de jelenleg meg egyszeruen nem megy, foleg, hogy gyogyszerrel sem megy, es tudom hogy a meddosegi kezeles tobb 1oo ezer lesz a vegen.. :(

2014. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Elsőre 20 hónapot vártunk.Clostilbegyttel sikerült.Másodikkal már hamarabb orvoshoz fordultam,de ő is váratott magára 18 hónapot a kezelések ellenére.
2014. szept. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Körülöttem is mindenki terhes az első meg sem születik már megint terhesek, és nem értik hogy mi miért nem akarjuk. Mindenki azzal jön hogy húzunk bele mert itt az idő, húznék én ha olyan könnyű lenne....de nem az. Bármit meg adnék érte.
2014. szept. 22. 14:33
 18/24 anonim ***** válasza:

én már egy éve szeretnék, férjem még nem :( szóval én "csak" egy éve, és ki tudja, mikor fog sikerülni, ha belevágunk :(


23N

2014. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Remélem én a szerencsések közé fogok tartozni és még ebben az évben összejön. És kívánom hogy mindenkinek teljesüljön az álma.
2014. szept. 23. 08:18
 20/24 anonim ***** válasza:
5 hónap után összejött. Nem is igazán gondoltam bele, hogy mi van ha nem sikerül. 29 éves voltam. Most 37, és a párommal szeretnénk közös babát. 7 hónapja nem sikerül :( kezdek kiborulni....
2014. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!