Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hány hónapot várt az első...

Ki hány hónapot várt az első babára vagy vár? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tudom hogy sokan kérdezték már de én már nagyon várom. Tavaly volt egy vetélésem aminek művi lett a vége 8 hetesen nagyon megviselt mert tervezett volt és vártuk, akkor 3 hónapra össze jött, most 3 hónapja próbálkozunk és semmi, van aggódni valóm. Én mindenért izgulok az a fajta vagyok. Szedek vitaminokat, egészségesen élek és sokat vagyunk együtt a férjemmel, 28 éves vagyok.

2014. szept. 22. 13:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én aggódtam, hogy nehezen fog összejönni, mert anyai ágon az összes felmenőm évekig várt a babára és egynél több gyerek sehol se lett. Anyukám is három évig szenvedett és hormonkezelés mellett jöttem össze.


Azonban teljesen véletlenül télen kiderült, hogy van egy pici gond a pajzsmirigyemmel - örökletes probléma, valószínű, hogy ez okozta a terméketlenséget a családban. Februártól szedtem a gyógyszert, és 2 hónap alatt jók lettek az értékeim, sőt a ciklusom is beállt kb. 28 naposra (korábban 3-7 hét között bármi előfordult). Áprilistól próbálkoztunk, nem bíztam benne, hogy hamar összejön. 2-szer kémiai terhességem lehetett (késő és nagyon erős mensi, + után - teszt), de már annak örültem, hogy ez egy csomó más problémát kizárt a képből (pl. rossz sperma, elzáródott petevezeték). Aztán most, augusztusban 5. próbálkozásra sikerült a baba, a doki múlt héten erősítette meg. (26 éves vagyok)


A pajzsmirigy dokim adta a legjobb tanácsot: nem normális, ha egy nőnek szabálytalan a ciklusa, a problémát minél hamarabb meg kell keresni, mert minél előrehaladottabb az állapot, annál nehézkesebb a kezelés. Onnan is látszik, milyen igaza van, hogy anyukámnak nem próbálták meg kitalálni miért nincs peteérése, egyszerűen mesterséges ciklust csináltak neki - ami jó sok mellékhatással járt.

2014. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Először 4 hónapot vártunk míg összejött, most pedig március óta próbálkozunk...
2014. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
A nem várt után 4 nappal halvány pozít teszteltem.Olyan boldog vagyok
2014. okt. 3. 15:50
 24/24 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! :-)
2014. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!