Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Femibion 800 és 400 - al...

Femibion 800 és 400 - al kapcsolatban vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Femibion nagyon új, nem nagyon vannak róla tapasztalatok.

Nem tudom eldönteni, hogy Femibiont, Elevitet, Gravidát vagy mit szedjek? Még csak most tervezzük a babát. Köszönöm a válaszokat!


2010. jan. 20. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat: nekem nem volt jó! 5-10 hétig szedtem(a megfelelő femibiont, amire az van írva, hogy 12. hétig ajánlott), ezalatt hullani kezdett a hajam, a körmöm töredezett és a körmeim körül a bőröm is feljött/felszakadozott (vérzett is, ha beakadtam valamibe). A vérképen a vas pedig "sehol" nem volt! Mivel az első terhességem alatt elevitet szedtem, így, most is arra váltottam át. Nálam kevésnek bizonyult a femibion valós vitamin mennyisége. Az elevittől hamar elmúltak ezek a tüneteim.
2010. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17.48-as vagyok. 5-10 hét alatt a terhességi heteket értem.
2010. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szia, én Femibiont szedek, most 28 hetes vagyok és idáig semmi problémám nem volt. 13.hétig minden nap szedtem és amit a 14 héttől kellett szednem azt a védőnöm javaslatára 2-3naponta szedem, mert elég drága(mint minden vitamin)és csak jobb természetes úton pótolni a vitaminokat, ásványi anyagokat.Nekem a nőgyógyászom ajánlotta ezt a vitamint. Mindenkinek más a jó, van olyan ismerősöm aki az elevittől rosszabbul volt és ő eurovitet szedett terheseknek. Nem tudom lehet e valaki rosszul vitamintól-a nőgyógy.szerint nem. Én is azt hittem,hogy nem bírom a femibiont, mert volt olyan időszak amikor nagyon-nagyon fáradékony voltam, még a terhesség elején, de kiderült, hogy azért volt, mert akkor ágyazódott be igazán a baba.Ha gondolod menj el a nőgyógyászodhoz,mond hogy babát szeretnél és ő megmondja melyiket ajánlja. Esetleg meg is vizsgál, hogy minden rendben van e veled.
2010. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én szedem a Femibiont és nekem eddig jó!Sok mellékhatást olvastam az Elevitre/szorulás stb./!Az Én nőgyógyászom a Femibiont ajánlotta,mert azt mondta,hogy jobb az Elevitnél!!
2010. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Valóban nem tüntetnek fel annyi vitamint rajta, mint az eleviten. A körmeimnek és a vasamnak teljesen jót tett.
2010. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szia!Én Elevitet szedek!Akartam váltani Femibionra!De a patikus(régi ismerős) azt mondta,hogy akkor vigyek egyből vasat is,mert egy gramm sincs benne!Hát persze,hogy így nem okoz szorulást!!!Viszont a vas meg muszáj!Az Elevit 2000Ft körül van 30 szem,míg a Femibion 6000Ft + még a vastabletta!Így maradt az Elevit meg a jó öreg szilvalekvár!!!!
2010. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja, és a nőgyógyászom plussz vasat írt fel saját magától, pedig az én vasam rendben volt.-régen volt hogy alacsony volt a vasam. Tardyferon a vas neve.De a nőgyógyász megkérdezte,van e szorulásom és mivel nem volt gondolom azért írta ezt fel
2010. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó. Az orvosom is ezt ajánlotta, mert ebből szívódik fel a folsav legmegbízhatóbban.
2010. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ja és kb. 3000 Ft.
2010. jan. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is féltem először a femibiontól mert tényleg nincs benne vas, de amit a doki felírt-tardyferon-100 szem,2-3ezer forint volt, de nem szedem csak 2 naponta, nehogy szorulásom legyen.
2010. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!