Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Femibion 800 és 400 - al...

Femibion 800 és 400 - al kapcsolatban vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Femibion nagyon új, nem nagyon vannak róla tapasztalatok.

Nem tudom eldönteni, hogy Femibiont, Elevitet, Gravidát vagy mit szedjek? Még csak most tervezzük a babát. Köszönöm a válaszokat!


2010. jan. 20. 17:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
a vasam azóta is rendben van-tardyferon és femibion-és a védőnőm szerint sem jó vaskészítményt minden nap szedni.A legjobb ha változatosan eszel, esetleg nézz utána a neten, hogy kismamáknak milyen vitamin és ásv.anyagtartalmú ételeket fogyassz sűrűbben.
2010. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A Femibion ellen csupán csak annyit tudok mondani, hogy nincs benne vas. Az Elevittel ellentétben nem okoz szorulást. Vasnak nagyon jó az új Ferrograd Folic. Ebben van folsav is ugyan, de legalább lehet tőle székelni...
2010. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én femibion szedtem, semmi baj nem volt vele, tökéletes a vérképem, a vasam is
2010. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Látom tényleg mindenkinél eltérő.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2010. jan. 20. 18:39
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia, én voltam az első aki a védőnőm praxisában először femibiont szedett:-) őket is csak utána oktatták erről az új cuccról. Szval nekem teljesen megfelelt, a babám 3600 g-mal 52 cm-vel született. Én pluszban csak magnéziumot szedtem mert görcsölt a vádlim. Nekem csak az ára tűnt nagyon borsosnak....A babóm most 10 hós.
2010. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, gratulálok a babádhoz és köszönöm a válaszodat! :)
2010. jan. 20. 19:30
 17/18 anonim ***** válasza:

szia.teljesen felesleges annyi pénzt kidobnod a femibionra.semmivel sem jobb mint a többi.én gravidát szedek az 5. hét óta és teljesen meg vagyok vele elégedve.és lényegesen olcsóbb mint a femibion.


23 hetes km

2010. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én elevitet és femibiont szedek felváltva, mert a nőgyógyászom azt mondta, hogy az elevit jó csak nincs benne elég folsav és nincs benne jód, viszont nagyon sok nyoemelem van, és a femibion sem jó önmagában. Vagy még aztmondta hogy szedhetek gravidát de mellé még kell folsav.

2010. jan. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!