Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LOMBIKOSOK! 3-napos embriókat...

LOMBIKOSOK! 3-napos embriókat kaptam vissza, és a negyedik nap kiváncsiságból csináltam 1-tesztet és halvány pozitiv lett hihetek neki?

Figyelt kérdés
A rosz indulatu és a beszologató válaszolók kerüljenek!
2014. szept. 23. 14:36
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez nagyon korai. Nem kaptál ovitrelle szurit? Mert attól pozitív lehet a terhességi teszt.

Egyébként nagyon drukkolok neked! :) Majd írd meg, hogy mi lett, jó?

18+2 hetes kismama

2014. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem kaptam a szurit! Ezért csináltam 1-tesztet!

Ez már a 2-ik lombikunk az 1-nél kaptam és ott nm is teszteltem mert tudtam h, a szuritól lehet pozitiv!

Köszönöm a válaszod! Boldog babavárást és jó egészséget kivánok!

Persze h, megirom!!! :-)

2014. szept. 23. 15:47
 3/43 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Köszönöm! :)

Nagyon szurkolok neked, hogy sikerüljön! Írj majd!

2014. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm aranyos vagy!

Majd jelentkezem! :-)

2014. szept. 23. 16:34
 5/43 anonim ***** válasza:
Én el tudom képzelni, hogy termelődhetett már kimutatható mennyiségű hcg a szervezetedben 4 nap alatt, de a stabil beágyazódás több napot vesz igénybe. Ha erősödnek a tesztjeid az arra utalhat, hogy élő a terhességed, tehát mindenképpen reményre adhat okot. Szorítok!
2014. szept. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod 2-es válaszoló!

Én érzem h,ez sikerült :-) tüneteim is vannak reggeli kávé undor és utánna pár másodpercre hányingerem van,meg a délelőtti órákban borzalmas éhség jön rám és feltudnám falni a hűtöt,jah meg a mai nap sűrű pisilés rámtört! :-)

2014. szept. 23. 18:23
 7/43 A kérdező kommentje:

Jah a melleim fájnak és bedurantak,a mellbimbóm meg nagyon érzékeny lett!

Gondoltam h, csinálok még 1-tesztet pénteken!

2014. szept. 23. 18:28
 8/43 anonim ***** válasza:
szurkolok!
2014. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Köszi!! :-)
2014. szept. 23. 21:27
 10/43 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! Ismét itt vagyok ma megint csináltam 1-tesztet és csoda történt ez már erős pozitiv lett :-) jajj nagyon boldog vagyok :-) és nm az első vizeletből csinàltam!!!
2014. szept. 24. 08:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!