Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 10 napja késik. Clostilbeg...

Már 10 napja késik. Clostilbegyt szedése mellett próbálkoztunk. Ma reggel csináltam Lily tesztet, sajnos negatív lett. Már biztos, hogy nem vagyok terhes? De akkor miért nem jön meg? Jó a lily teszt?

Figyelt kérdés
Lily tesztnél lehet lejjebb a második csík, illetve a "max" feliratos részt le kell tépni róla, vagy azzal együtt kell a vizeletbe mártani?
2008. aug. 10. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt a fajta tesztet nem ismerem. Talán próbáld újra Gravi hcg-vel, vagy Clearblueval, vagy Gabriellel!

Hődet szoktad mérni?

Esetleg az alapján még lehet jósolni, hogy baba, vagy menzi lesz!

Sok sikert!!

2008. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia,a max,felirattal együtt kell bele mártani.egyébként én ugyan így jártam.sajnos a clostival sem volt megfelelő peteérés,ezért a mensim sem jött meg.én 12nap késés után kaptam norcolutot,hogy megjöjjön.neked volt peteérésed?
2008. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!