Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma van a tüszőrepedésem,...

Ha ma van a tüszőrepedésem, akkor ma reggelre kellett felmennie a hőmnek, vagy holnap reggelre?

Figyelt kérdés
Még csak most tanulom a babatervezők oldaláról a hőmérőzést, de ezt még így sem tudom. Sőt abban sem vagyok biztos, hogy a hő felfelé indulása előtt egyszer még leesik. Melyik aktuális mára?
2010. jan. 21. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában tüszőrepedés után azonnal elindul felfelé. Ha hajnalban volt, akkor a reggeli hőn többnyire már látszik is az emelkedés. Ha napközben lesz, akkor leghamarabb a holnap reggeli hőértékeden fog látszani az emelkedés.


De olyan is van, hogy hiába volt meg a tüszőrepedés, napokig nem mozdul el a hő felfelé, vagy csak nagyon lassan, mert a szervezet lassabban reagál a progeszteron hormonra.


A legbiztosabb, ha az ember egyszerre méri a hőt és ovutesztel. Így kiderül, hogy pontosan mikor volt ovu, és erre hogyan reagál a te szervezeted. Mert ez kis eltéréseket mutathat az egyes nők között.

2010. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Kicsit izgulok, mert már a 17. napnál tartok, de nem volt még pé-m. Amúgy 29 naposak a ciklusaim és mindig tapasztaltam eddig hogy van, csak múlt hónapban nem és ezért kezdtem hőgörbét készíteni.
2010. jan. 21. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!