Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellet hogy...

Fogamzásgátló mellet hogy történhet exrta peteérés vagyis kilőködés?

Figyelt kérdés
az előző ciklusomban a gyogyszer mentes héten nem jött meg, de elkezdtem tovább szedni a következő adagot és most a felénél megjött 2 napra, az előző cuklusom szinte teljes részében metothyrint szedtem, az orvos azt monda hogy nincsen hatással a fogamzásgátlóre, viszont amikor kiváltottam a következő havi fogamzásgátlot a gyogyszertáros azt mondta hogy igen is nagy hatsa van rá és kiis iktathatja, rendszertelen rosszulléteim vannak , émejgéssel, hányingerrel. folyton édeset ennék, de olyan mintha sosem lenne elég, a lányomnál a 8. héten elkezdtem hányni és az rendszeresen reggeldélbe este jött a 16. hétig. össze vagyok zavarodva, mi volt ez a 2 napos vérzés a tabletta kellős közepén ? a méhszáj vizgálatot álva vagy ülve kell magamnak végezni ? gyanakodhatom terhességre ? ( a fogamzásgátlót rendesen minden nap este veszembe sosem hagytam ki eggyet sem ) tesztet mikor csináljak ? most vagy várjak még vele ? illetve hogy történhet pete kilökőődés fogamzásgátló alatt ? mi volt ez a vérzés ? mire számitsak ? köszönöm a válaszokat

2014. szept. 29. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan,hogy nem jött meg a megvonásos vérzés a szünetben, elmentem orvoshoz aki azt mondta,hogy ilyenkor nem szabad elkezdeni szedni a következő levéllel,meg kell várni amíg jelentkezik a vérzés/menstruáció. Nekem pontosan egy hónapig nem jött meg, majd amikor megjött az első nap kellett elkezdenem szedni a gyógyszert! Tesztet leghamarabb aktustól számított 14ik nap csinálhatsz!
2014. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
most csinálj tesztet!
2014. szept. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kedves 1-es, én is felhivtam az orvosom és ő meg azt mondta hogy kezdjem el szedni és a közepén csináljak egy tesztet, de2 napig véreztem a közepén, igy nem értem . dejó hogy ahány orvos annyi mód..
2014. szept. 29. 13:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én csinálnék már most egy tesztet. Én a Lindynettet szedtem mikor ez történt, azóta kaptam másik gyógyszert. Elvileg ha nincs semmi probléma (hasmenés,hányás, másik gyógyszer,ami nálad volt) akkor nem történhet peteérés! Méhszáj vizsgálatot csak akkor érdemes csinálni ha legalább kétnaponta nézed amugyis és már ismered a tested,hogy mikor hogyan változik, mert ha most megnézed,de nem tudod,hogy előtt mennyire volt fent/lent, mennyire volt nyitott/zárt akkor semmire nem mész vele!
2014. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aztán írjál! :)
2014. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem esetleg egy tesztet érdemes lenne csinálni.
2014. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
fogok csinálni tesztet, illetve orvoshoz is elmegyek bármi is legyen az eredmény, mert bármi is ez nem normális irok mindenképpen, nem tudom hogy áljak hozzá ha mégis várandós lennék eggyik szemem sirna a másik nevetne, felmerült már bennünk a kistestvér gondolata, de én még várnék vele 1 évet, remélem nem előzött be minket a természet :) de ha mégis akkor várjuk :)
2014. szept. 29. 13:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, indulj már! :D
2014. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
2014. okt. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!