Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi rá az esély, hogy a...

Mennyi rá az esély, hogy a kistesó is ugyan akkor fogant?

Figyelt kérdés
Most teszteltem pozitívat! És vissza gondolva kisfiammal is október elején teszteltem pozitívat! Annyi a különbség hogy most az utolsó menszi szept 5.én volt most pedig szept elsején! Van itt olyan kismama akinek ugyan így sikerült össze hoznia? :D
2014. okt. 1. 08:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Jajj elirtam szoval a kisfiammal volt szept 5.ei a menszi!
2014. okt. 1. 08:08
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel három gyerekem született majdnem ugyanakkor (februárban két héten belül vannak a születésnapok), a testvéremnek két gyereke meg pontosan ugyanazon a napon lett meg, ezért lehetséges.
2014. okt. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
anyunak... én voltam a bátyám 2. születésnapi ajándéka.. :)
2014. okt. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bár itt picit nagyobb az eltérés,de apumnak augusztus 24. van a szülinapja,nekem aug.30, nővéremnek szept.03 :) Elég közeli ezért egybe szoktuk tartani a három szülinapot:)

Simán lehetséges:)

2014. okt. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindkét lányomnál november 20-a körül teszteltem pozitívat, szurkoltam is, hogy még otthon legyek a nagyobbik második születésnapján. Végül két nap híján két év lett a különbség köztük.

Férjemék négyen vannak testvérek, két testvérének is február 4-én van a születésnapja, a másik kettőnek meg március elején.

2014. okt. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 H.Orsolya ***** válasza:
Bár nekem nem így sikerült összehoznom, de gratulálok a tesztedhez. Én tegnap teszteltem pozit és ugyanúgy szept. elsején volt az utolsó menszesz, ha esetleg van kedved beszélgetni írj privátba :) Gratula :)
2014. okt. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ismerőseinknél is ugyanígy volt, a nagytesó 3. szülinapján született végül a pici:)
2014. okt. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ismerek egy családot, ahol mindhárom gyerek szeptemberi.
2014. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mindkettővel október 25-re voltam kiírva, csak 1 év különbséggel. A nagy okt. 25, a kicsi okt. 29-én született.
2014. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanaz volt az utolso verzes napja mindkét gyermekemnel,es vegul 1nap különbséggel szuletett a kisebbik...:-)
2014. okt. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!