Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi 1-2 cigitől is ugyan...

Napi 1-2 cigitől is ugyan akkora az esély beteg babára, mint aki rendszeresen sokat szív?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen, napi 1-2 szál is bőven elég ahhoz, hogy beteg legyen az a szegény gyerek.
2013. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2013. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mint a fél vagy egy.doboz ha arànyait nézem. De bőven megadod az esélyt a bajra.
2013. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Matematikailag kevesebb az esélye mintha napi 10-et szívnál de a semminél több. Sőt ha így nézzük akkor napi 2 szál cigivel dupla annyi az esélyed mint aki nem szív.
2013. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Szomorú dolog, hogy ha valaki annyit nem képes megtenni a szíve alatt hordott gyermekéért, hogy káros szenvedélyétől megszabadul. Bár nem a kérdésre válaszoltam, a véleményem kikívánkozott. Az én édesanyám is végigcigizte a terhességét, meg is lett a baj. :(
2013. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
aki nem képes lemondani a dohányzásról a gyermekéért, annak minek kell szülni?
2013. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kisebb az esély, de van olyan anya akinek megéri kockáztatni?
2013. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Orosz rulettet játszani egy magzattal,nem kéne!!!

Ez a vagy-vagy,én nem tenném akkor se ha csak mondjuk 1% esély lenne a betegségre,akkor sem! Nemcsak vetélést,később elhalást okozhat! Próbáld meg letenni!

Tudom hogy nehéz,én is dohányos voltam,elég erősen,de terhesség alatt sose tenném!Ez a minimum szerintem!

2013. szept. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!