Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt honnan tudom,...

Szoptatás alatt honnan tudom, hogy terhes vagyok e?

Figyelt kérdés

2014. okt. 1. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szoptatás alatt is rendszeres mensim volt, de ezek szerint neked nincs ciklusod még. Ettől függetlenül teherbe eshetsz. Ha nem védekeztek megfelelően, akkor alkalmanként csinálj egy tesztet, máshonnan nem fogod tudni jó ideig. Van, akinek a teje elapad várandósság alatt, de ez sem 100%.
2014. okt. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a beágyazódás környékén érzékenyebb lett a mellem, aztán 2 napig sztrájkolt a fiam, ezek voltak az első gyanús jelek. Egy héttel később lett csak pozitív a teszt.

De nem mindig van tünet. A legbiztosabb, ha egy-két havonta csinálsz egy tesztet.

2014. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!