Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ovuláció óta egyfolytában...

Ha ovuláció óta egyfolytában 37,1 a hőm, akkor az jó jel lehet, vagy a menses első napján esik le csak a hő ha megjön?

Figyelt kérdés

itt a görbém:


[link]



2014. okt. 2. 09:38
 1/5 A kérdező kommentje:

vagyis nem egyfolytában, csak rosszul irtam. szóval ha általában magasabb. pont a beágyazódás környékének idején volt egy visszaesés, és egy emelkeséd is. akkor görcsölt a hasam hajnalban, és volt egy kis vér is.


sajnos ez csak az első hőgörbés ciklusom, ezért nem ismerem a rám jellemző dolgokat.

2014. okt. 2. 09:41
 2/5 anonim válasza:

Szia, te mikorra nem várod. Nàlam ma volt leesés, de én sem vagyok nagy görbeszakértő. Mult hónapban itt-ott méregettem, magasan is volt, majd mensi napján leesett és meg is jött sajnos :-(

Ilyen az ên görbém [link]

2014. okt. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
6-7 re nem varom
2014. okt. 2. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 8. hőgörbés ciklusom. Volt olyan, hogy menzesz előtt 1 nappal már leesett, de olyan is, hogy csak aznap esett le, vagy a menzesz első három napján fokozatosan ment lefelé. Szóval ez elég változó.
2014. okt. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van, hogy csak a mensi végére esik le. Szóval olyan 3-4. napra. Tankönyv szerint elvileg a mensi első napján kellene leesnie a hőnek.
2014. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!