Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek várandós? Ma kéne...

Lehetek várandós? Ma kéne megjönnie, ezért még nem csináltam tesztet. Hányingerem van, szédülök, melleim láthatóan nőttek, de egyáltalán nem fájnak. Alhasamba és a derekamba néha kisebb szúrást érzek. Vajon ezek jó jelek?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy minden kismamának már az elejétől fáj a melle.
2007. okt. 24. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon babagyanús a dolog! :-))) Szinte biztos, hogy várandós vagy. Nem szükségszerű, hogy fájjanak a melleid, sőt, sok kismamának egyáltalán nincs semmilyen tünete sokáig, vagy később se! A biztonság kedvéért várj egy hetet a tesztel, hogy tuti kimutassa, ha tényleg terhes vagy! A Clearblue-t ajánlom , a legmebízhatóbb teszt, de feltétlen csak reggeli vizeletből végezd el! Sok sikert! És sok örömet a babához!!
2007. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen ezek egyértelműen a terhesség jelei!

A tesztel még várj 1-2 napot,de szerintem már örülhetsz!:D

2007. okt. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
mivel minalunk "veletlenul" jott ossze a baba nekem nagy meglepetes volt amikor mar 4 napja nem jott meg a menszeszem. 4 nap keses utan csinaltam 1 tesztet es kimutatta. Utana kezdtem el visszagondolni a "tunetekre" es nekem is megnottek a melleim es faradekony voltam.A melleim csak kb az 5. hettol kezdtek fajni de akkor nagyon. szerintem 2 nap mulva reggel csinald meg a tesztet es biztoss kimutassa. Egy 16 hetes kismama
2007. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!