Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai tesztelésnél előfordulha...

Korai tesztelésnél előfordulhat, hogy időn túl lesz halvány, de jól kivehető pozitív egy teszt?

Figyelt kérdés

Vagy biztosan nem.


tegnap még teljesen negatív volt,ma már időn túl(1 óra)halvány pozitív.

Reménykedhetek vagy nem?


nyugodtan kövezzetek meg:ma vagyok a 7dpo-n.elvileg.(nem szabályos a ciklusom,és nem vagyok biztos az ovu időpontjában,de ha 28 napra számolok akkor 7.dpo-n tartok)


(csak azért tesztelek ilyen korán meg az előző babámat is extra hamar kimutatta)


2014. okt. 7. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
időn túl már nem értékelhető a teszt! holnap csinálj másikat
2014. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem időn tul se lett pozitiv a tesztem, ha nem voltam terhes.

Szerintem reménykedhetsz:) drukkolok.

2014. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
De mondjuk ha megvártad volna a nem várt napját nem kéne irogatni kérdés. Ne mondjátok h halálos megvárni. Most meg beleéled magad azt utána meg az a probléma.
2014. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nyugi nem élem bele magam,azért annyi önkontrollom van:)várok türelmesen.ennyi:)
2014. okt. 7. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:
fotót tegyél fel és megnézzük.
2014. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!