Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinek ciszta...

Volt már valakinek ciszta miatt pozitív terhességi tesztje? Többi lent!

Figyelt kérdés
Évek óta próbálkozunk a babával, több sikertelen inszemináció és egy sikertelen lombik után. (A lombik májusban volt) Ma 3 erős pozitívat teszteltem. A lombik után az ultrahang cisztát mutatott ki (3,5cm). Azóta nem voltam nőgyógyásznál, mivel további vizsgálati eredményeket kér, és az egyik vizsgálatra november 14-re kaptam időpontot, utána kellett volna visszamennem az eredményekkel. A lombik óta diétázom és lefogytam 10 kg-ot. Máskor is késett már, de pár napja elég rosszul érzem magam, fáradékony vagyok, és émelygek. Naponta többször is , a hasam feszít, a melleim fájnak. Ma meggondoltam és csináltam tesztet. Nem hittem a szememnek. 3 teszt is erős pozitívat mutatott. Vajon tényleg terhes lehetek? a hőm 37,5. igaz a lombik óta nem mérem a hőmet, de nem szokott ilyen magas lenni. Alig bírom kivárni a hétfőt, hogy mehessek az orvoshoz! Szerintetek ciszta vagy baba lehet?
2014. okt. 11. 13:51
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem beleírni hogy 1.-én kellett volna megjönnie, de nem gyanakodtam, mert máskor is késett már.
2014. okt. 11. 13:53
 2/20 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint a ciszta nem produkál erős pozi tesztet,max halványat!nagyon esélyes vagy szerintem a babára!drukkolok
2014. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Felhívtam közben a dokit is, Kedden kell majd mennem hozzá. :( Addig megőrülök!! :( Nagyon félek, mert nem merek örülni, ennyi csalódás után.

Köszönöm a választ! :) Remélem igazad van , és, hogy minden rendben lesz!

2014. okt. 11. 14:19
 4/20 anonim ***** válasza:

Kismama vagy!ciszta nem okoz pozi tesztet,ezt orvos mondta nekem!

(Nekem is volt,aztan ra par évre gyogyszer mellett terhes lettem.mentem a dokihoz,hogy megint biztos cisztám van..hat nem,baba vol!)

2014. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Egy nagyon ritka, rosszindulatú ciszta okoz csak álpozi tesztet. Előbb csap beléd a villám! Örülj inkább a babának!
2014. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Remélem tényleg így van! Olyan hihetetlen még belegondolni is. 4 év után! És nem volt peteérésem, csak gyógyszerrel. Hihetetlen lenne ha tényleg baba.
2014. okt. 11. 14:24
 7/20 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem inkább babát vársz. :-)
2014. okt. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyenek lettek a tesztek!

2014. okt. 11. 14:38
 9/20 anonim ***** válasza:
Jesszus,ezek a csíkok leugranak a tesztről! Ez nem is kérdés! :D
2014. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan "ciszta", ami 9hónap múlva kb.3,5kilósra fog nőni!!!

Gratulálok! :-)

2014. okt. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!