Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek az első terhessége...

Akinek az első terhessége nagyon könnyen összejött (akár 1 alkalombol) annak a következő terhesség is könnyen összejött?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindkét gyermekünk elsőre jött, hamarosan kiderülhet, hogy a harmadik is. :)

De ez nem törvényszerű, van olyan, hogy az első könnyen jön, a másodikra pedig sokat kell várni, ahogy fordítva is megesik..

Ha azért kérdezted, akkor szorítok a tesóhoz! :)

2014. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

igen!

a harmadik csak azért csúszott, mert felvoltam fázva, e coli baktérium miatt, amíg nem voltam kikezelve és nem tudtam róla,addig nem jött a 3. baba

2014. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2 gyermekem azonnal osszejott,a 3.ra több mint egy evet vártunk!(voltunk kivizsgalason es minden rendben volt pedig)

Az ismerősöm hasonlóan jart mint en!

Szoval sajnos nem törvényszerű h ugyanúgy legyen...

2014. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.Van egy barátnőm akinek az első pillanatok alatt összejött,a másodikra viszont több mint 4 évet vártak,és már lemondtak róla,mikor sikerült.A nővéremnél is az első nem tervezett baba volt,egyszer nem védekeztek megfelelően már is sikerült,a második meg kb 2 évet váratott magára,miután próbálkozni kezdtek.
2014. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1. és 3. terhességem az első hónapban sikerült, a 2. és 4. a második hónapban.
2014. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1.gyerek 1 éven belül, 2. gyerek 4 hónap alatt, 3. várat magára 1 éve.
2014. okt. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első terhességem a szúzességem elvesztésekor összejött kivevéses védkezés mellett.. A 2. Első tabimentes hónapban a3. Tabiszedés alatt a 4. Már szoptatás alatt.
2014. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő elsőre :) hajrá!
2014. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 unerita válasza:
nekem az első gyerek elsőre összejött,a másodikért most lombikozunk..... (4 éve próbálkozunk)
2014. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!