Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálta már valaki a sütőporo...

Próbálta már valaki a sütőporos módszert baba nemének meghatározására?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nincsen semmi megalapozott dolog a háttérben és ez inkább csak egy otthoni csináld-magad tippelős "időtöltés", tehát negatív véleményt, kioktatást mellőzzétek, de csinált már a poén kedvéért valaki ilyet ?

Olvastam olyanról, hogy sütőpor segítségével előrejelzik a baba nemét; reggeli első pisi + sütőpor/szódabikarbóna; összeöntik és ha pezseg, akkor fiú, ha nem csinál semmit, akkor lány.

Aki esetleg kipróbálta, bejött a tipp ?


2014. okt. 16. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én még nem is hallottam róla. De kipróbálom holnap. Már csak a vicc kedvéért. Bár még csak 11 hetes vagyok.
2014. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem ismertem,csak a káposztás tesztet..az mutatta,hogy lány,es persze fiu lett:-)
2014. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én láttam több videót is erről a tesztről a youtubon!

ma teszteltem pozit. szerintem jövő héten megcsinálom :)

nagyon várom a többiek eredményét is!!!!!!!!!!

2014. okt. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A szódabikarbóna mindig pezseg, nem? Mármint vizet érve mindig pezseg, nem? Nem értem az alapját a kísérletnek.
2014. okt. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2014. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4esnek: nem, nem vízzel, hanem savas közeggel kezd pezsegni. A feltételezés alapja, hogy a fiúk megfoganásához savas közeg kell, épp így a vizelet is fiú utód esetén savasabb lesz, mint lány esetében; ezért ha pezseg a teszt során, akkor fiú. ha semmit nem csinál, mert nem annyira savas a pisid, akkor lány; mivel a lányok fogantatásának a lúgosabb közeg kedvez, és később a pisi is kevésbé lesz savas; így nem pezseg.

Hűűű, jó hosszú lett... XD

2014. okt. 16. 20:40
 7/14 A kérdező kommentje:
2es: én pont a káposztásat nem ismerem; de majd megnézem. ;)
2014. okt. 16. 20:40
 8/14 A kérdező kommentje:

én is kíváncsi vagyok a többiek eredményére; nekem lányt mutatott, vagyis semmi pezsgés, még egy minimális sem.

Még csak 5 hetes vagyok, de már alig várom, hogy megtudjam, bejött-e. ;) Van kedvetek megosztani később, ha már tudjátok, hogy az uh mit mutatott, hogy bejött-e a kis házi tippmix ? ;)

2014. okt. 16. 20:42
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet kipróbálom mert nemsokára 20 hetesek leszünk és mindig takarja :)

Ilyet még nem hallottam :D

2014. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam anno a vicc kedvéért. Úgy láttuk a férjemmel, hogy kicsit pezseg. Pezsgett az biztos, de nem olyan nagyon kifutósan. De azt gondoltuk, hogy ha kicsit is pezseg, akkor ugyebár fiú. És hát persze, hogy lányunk lesz :)
2014. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!