Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOs beteg vagyok vajon...

Nikky9911 kérdése:

PCOs beteg vagyok vajon sikerült teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete ugy gorcsol a hasam mintha meg akarna jonni csinaltam egy tesztet egy csik jott ki rajta par perc utan ki is dobtam! Egy het mulva epp furodtem mikor erzetem h nagyon erzekeny a mellem! Masnap az elso vizeletbol csinaltam egy tetsztet ami pozitiv lett! Elo banyasztam azt a tetsztet ammit eloszor csinaltam es azon is ott van a ket csik csak az eggyik nagyon halvanyan! Szerintetek sikerult vegre teherbe esnem? (7honapja nem menstrualtam)

2014. okt. 18. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Hat ugy nez ki, gratulalok! Azert menj dokihoz, ilyenkor pcosnak nem art pl utrogestant szedni, nehogy veteles legyen! Drukkolok!
2014. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszodat igyekszem mihamarabb orvoshoz menni csak angliaban elek itt nem olyan egyszerű! :/
2014. okt. 18. 13:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Èn kb egy èvig menstruàltam 14èvesen többet sem, èp eredmènyekre vàrtam 28èvesen, mikor kiderült 11 hetes terhes vagyok. Van ilyen is.
2014. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gratulalok Neked :) Csinaltam meg egy tesztet es az is pozitiv! Mostmar azert aggodom h meg is maradjon!:)
2014. okt. 18. 13:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok. :-) nagyon szorítok neked. Azért írj, hogy mi van veletek. :-)
2014. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom :) Termeszetesen jeleltkezem 'unk' :))))
2014. okt. 18. 15:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok! Nővérem pcos, 10 éve nem menstruált. Kipróbáltak mindent. Végül kapott egy gyógyszert (nem tudom a nevét), ami garantáltan meg kellett volna hogy hozza a menstruációját, nagyot nézett a doki, mikor mondták, ettől sem indult meg...kiderült, hogy már 12 hetes terhes volt:) 10 év után a semmiből jött egy peteérés, és a beágyazódott petesejtet hál istennek ez a gyógyszer sem tudta "kihajtani". Azóta már megszületett a gyönyörű kislányuk, most 5 hónapos. Szóval vannak még csodák, a legjobbakat kívánom nektek is!
2014. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gratulalok az 5 honapos kicsihez :) Nagyon szepen koszonom h megosztottatok velem a velemenyeteket illetve a valaszokat!! En azt mondom soha nem szabad feladni!!!! Es kivanom minden ebben a betegsegben szenvedo holgynek h valora valjon nekik is az almuk!!
2014. okt. 18. 23:26
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok :) Kertetek h irjak meg :) Szoval voltunk orvosnal es igen valoban babat varok :) 9 hetes terhes vagyok :) nem sokara megyunk a 12 hetes ultrahangra :)
2014. nov. 20. 13:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratula:-)
2014. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!