Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este tudtam meg, hogy...

Tegnap este tudtam meg, hogy végre sikerült! Volt már egy terhességem, de az a magzat beteg volt, agy meg kellett szakítani a terhességet! Mire vigyázzak?

Figyelt kérdés
mire vigyázzak jobban? igaz arról én nem tehetek,meg a férjem se,mert ott kromoszóma rendellenesség volt! elevitet szedek! papucs mindig van a llábamon! nem fürdök,csak zuhanyzok!
2008. júl. 3. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Sok gyümölcs, sok pihenés, no stressz!

Gratulálok!

Boldog babavárást!

2008. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

semmi cigi,koffein,alkohol,.rengeteg gyümi meg zöldség,ebben a melegben inkàbb ne sétàlj tul sokat,ne eröltesd magad.

gratulalok

2008. júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A TANÁCSOKAT!
2008. júl. 3. 08:47
 4/7 anonim ***** válasza:

a fürdéshez: vettem egy müanyag sámlit és azon ülve zuhanyzok-így nem olyan megterhelő..könnyű fertőtleníteni is.

Sok gyümölcsöt -zöldséget -friss dolgokat egyél..igyáál sok vizet , folyadékot....

Most vettem a rossmannban egy terheseknek való teát a babapolcon volt (teakannee) és nagyon jó..sajnos a genetikával nem tudunkmit kezdeni, annak nincs ellenszere..Egészséges kisbabát kívánok neked!

2008. júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha elmegy magától egy beteg baba,mintha később az életetek menne rá.Akár mennyire hangzuik ez most rosszul én így gondolom.Mindenképpen szedj folsavat,calcium magnéziumot(mert csak együtt épül be a szervezetedbe a kettő)és vasat+magzatvédő,c vitamin.Sok gyümi,zöldség ,kevés fehér kenyér inkább teljes kiörlésű,sok tejtermék, de minnél tartósítószer mentesebb dolgok.Ne kapj el semmi betegséget ha lehet.szerintem ennyit tudsz tenni,boldog babavárást kívánok és gratulálok nektek:)38hetes kismama
2008. júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És ne gondolj semmi negtív dologra.. Mert ha állandóan csak attól rettegsz h valami baja lesz meg erre gondolsz állandóan akkor igy is lesz...Csak pozitívan...(agykontroll)
2008. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ahogy tudod ovd magad,de ha jön a baj nem tudsz mit tenni sajnos,tudom mit éezel nekem januárban halt el a babám,most ismét babát várunk de minden percem félelem hogy mi lesz,egyébként én olyat olvastam hogy a kromoszoma rendeleneséget az apa okoza ez az egyik betegség amit csak ök adnak át,nem tudom igaz e,a neten olvastam,sok sikert a babához
2008. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!