Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfeszülés, iszonyú derékfáj...

Mellfeszülés, iszonyú derékfájás. Terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Holnap-holnapután kéne megjönnie, de nem érzem ennek jelét, mindössze annyi, hogy feszül a mellem, de csak pár napja, holott általában nekem már középidőtől szokott. A derékfájás viszont új jelenség, eddig sose éreztem mensi előtt. Szerintetek lehetek terhes? Olyan türelmetlen vagyok, pedig napok kérdése és úgy is kiderül :)

2014. okt. 19. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a derékfájás volt a jel:) mert korábban nekem sem volt.

Drukkolok;)

2014. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem mindig fáj a derekam! Várd meg míg nem jön meg, és tesztelt!!
2014. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Drukkolok.
2014. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) nagyon boldog lennék, türelmetlenül várom a következő pár napot és nagyon bízom benne, hogy nem fog megjönni!!!
2014. okt. 19. 16:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Kicsit összezavarodtam...10 perce hányingert ėreztem,futás a wc re ės ki is jött belőlem a vacsi..aztán pár perce elnentem wcre es a wc papìron ròzsaszînes vėr... most akkor mivan????
2014. okt. 19. 21:03
 6/6 anonim válasza:
Beágyazódás?
2016. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!