Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonzavar lehet? össze...

Hormonzavar lehet? össze jöhet így a babuci?

Figyelt kérdés
Mindíg rendszertelen a menzim pedig már van két gyermekem.Orvosom szerint egésséges vagyok,egy hónapja voltam nála!Nagyon kitolódik a menzim most is 51napos volt a ciklusom!A 1.kérdésem az hogy ilyen kor nincs is peteérés vagy azis kitolódhat?A2.kérdésem,hogy a menzi után voltunk 1nappal eggyütt azaz a 6.napon és nemvigyáztunk,lehet hogy ebböl is összejöhet a 3.baba,ha kitolódott a peteérés is!?Nagyon örülnénk neki!Járt már valaki így,hogy a ciklus elején esett teherbe!Köszönöm elöre is a válaszokat!
2014. máj. 30. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
szia! Attól, hogy 51 napos volt simán lehetett peteérésed. Ezt csak ovu teszttel vagy hőmérővel tudhatnánk meg. Viszont ilyen menzinél szerintem igen csekély az esélye, hogy a 6. ciklus nap körül ovulálj.
2014. máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!én is erre gondoltam,hogy elkezdem használni a ovu tesztet,szeretném mostmár tudni,hogy van-e egyátalán ovulációm,meg hogy mikor van ha ilyen hosszúk a ciklusaim!
2014. máj. 30. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!