Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Ezelőtt egy fél...

Mit tegyek? Ezelőtt egy fél éve voltam dokihoz mert nm estem teherbe. Azt mondta szedjek 4 hónapig fogamzásgátlót meg folsavat, szedtem is.

Figyelt kérdés
Utána közbe jött egy pici gond és nm próbálkoztunk tovább. De most szeretnénk ujra meg próbálkozni. Kezdjem el ujra azt a kezelés?Az orvossal sajna nm tudok már beszélni mert külföldön van
2014. okt. 20. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Nem baj, hogy nem tudsz vele beszélni, sokat nem ért! Keress egy endokrinológust és egy másik nőgyógyászt. Az,aki fogamzásgátlóval akar helyrerakni, azt ne vedd komolyan, mert nevetséges (Tapasztalat, nekem is felírták. Időpocsékolás volt)
2014. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is azt akartak adni rendszertelen ciklusra, szerencsére találtam olyan orvost, aki azt mondta, hogy ha nem akarok gyereket még, akkor szedjem, az beállítja, vagy irány a labor és hormonsor, hasi ultrahang, diéta, cukorterhelés és a legvégén a meddőségi beutaló.

Volt telefonszámom, de közben a diéta megoldotta a gondomat.


Igaza van, az elsőnek, irány másik orvos és belgyógyász egyszerre minél előbb.

2014. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se szedj fogamzásgátlót! Mi is próbálkoztunk 1,5 évig mire összejött! Nekem az segített, minden reggel ittam vas+cvitamin pezsgőtabit meg egy fél citromot, és 1,5 hónap múlva pozitívat teszteltem! persze előtte megvolt a kivizsgálás, és mindenem rendben volt!
2014. okt. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!