Várandós vagyok!?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! :) Minden reggel gyomorégés. Napközben fáradékonyság, és szédülés van. Az ételt viszont nem annyira kívánom.Emellett fel van puffadva a hasam.Enyhe görcseim vannak.Kissé feledékeny vagyok.2 hónapja történt meg a szexuális együttlét és október elején jelentkeztek a tünetek.
2014. okt. 24. 03:14
 1/9 anonim ***** válasza:
menstrualtal azota vagy sem ? csinalj egy tesztet kikene mutassa ha terhes vagy
2014. okt. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A teszt kimutatja így nehéz lenne megmondani.
2014. okt. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy teszt többet segít, mint egy látatlan jóslat...
2014. okt. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az az egy gond van , hogy kint vagyok külföldön. És estig dolgozom. Decemberben jutok haza.
2014. okt. 24. 13:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Ott is lehet tesztet venni más nem ügyeletes patikában. Találd már fel magad!!senki nem fogja neked megmondani. Amúgy a kérdésre sem válaszoltál.
2014. okt. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj! Normálisan megkérdeztem hogy gondolhatok-e terhességre. Erre te flegmázol. Holott okot nem adtam rá. Tudod nekem azt mondták az orvosok hogy nem biztos hogy lehet babám. Egyébként a menstruációm elmaradt. És egy gyárban dolgozom,ahonnan örülök ha hazaérek. 30 éves vagyok. És hidd el ha tehetném elmennék patikába.
2014. okt. 24. 14:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérj meg akkor valakit. Nem flegmázok csak leírtam a véleményem bitos nem reggel 6tól 24óráig dolgozól. Már bocsi nem kötekedni akarok!
2014. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0:00 ig szóval nem 24órázól.
2014. okt. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

Kapcsolj már takarékra szivi, senki nem flegmázott veled!

Ha azt akarod tudni, hogy terhes vagy-e, akkor teszt! Itt csak jósolni tudunk, amivel nem vagy előrébb!

Gondolom külföldön is árulnak tesztet vagy vagy ügyeletes patika...30 évesen életrevalóbb lehetnél!

2014. okt. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!