Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitséget szeretnék kérni...

Segitséget szeretnék kérni hogy miböl fogom észre venni hogy terhes vagyok? Jelekre gondolok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Elsősorban attól, hogy nem jön meg időben a menstruációd. Akkor még nincsenek "igazi" terhességre utaló jelek. Aztán pozitívat tesztelsz. És lehetnek testi tünetek, hányás, émelygés, alhasi panasz stb.
2014. okt. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egyetlen objektív jel, hogy nem jön meg. Néha, ritkán előfordul, hogy olyan, mintha megjönne, de csak nagyon rövid ideig tart, akkor is érdemes tesztelni. Minden egyéb "jel", mint mellfeszülés, hasszurka, hányinger, fáradékonyság olyan, hogy bárki be tudja magyarázni magának, hogy ezt érzi, ha már nagyon vágyik a babára, ezért ezekre nem kell alapozni.
2014. okt. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak annak higgy, ha már késik a vérzésed.
2014. okt. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
31-én kellenne megjönnie de pár nappal elöbb mindig meg szokott jönni és a hasam alja szurkál 1 kicsit szültem már 2 de még ilyen érzésem nem volt velük se
2014. okt. 25. 10:50
 5/8 anonim ***** válasza:
abból, hogy nem jön meg és lesz egy pozitív teszted. Hidd el nem nagyon lehet megérezni, én észre sem vettem, talán a puffadás volt fura, de menstruáció előtt szoktam puffadni, csak akkor jobban volt. Sőt egész terhesen nem voltak tüneteim, nem hánytam, nem voltam kívánós, na jó a szalámit nagyon szerettem :) de nem udorodtam kajától. Szóval nem minden van ám úgy ahogy a filmeken :)
2014. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kicsit reménykedek hogy mostmár sikerüljön mert augusztusba volt egy vetélésem és most remélem sikerül
2014. okt. 25. 15:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Eléggé fájnak a melleim szerintetek 31-én kellenne megjönnie de pár nappal elöbb mindig meg szokott jönni
2014. okt. 27. 13:14
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel óta szédülök meg a hasam aljába szurkál szerintetek reménykedhetek vagy ez semmi jel
2014. okt. 28. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!