Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tesznek azok a párok,...

Mit tesznek azok a párok, akiknek hosszú hónapok, esetleg évek után spontán (orvosi segítség nélkül) jön össze a baba?

Figyelt kérdés
Akikkel ez történt, változtattak valamin, mielőtt sikerült, vagy tényleg csak a szerencsén múlt a dolog? Köszi a válaszokat!
2008. aug. 12. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az én nagybáttyámék nem jártak se kezelésre semmit nem szedtek csak próbálkoztak.És 12 év próbálkozás után született meg a lányuk:)Hosszú idő az biztos,de a remény hal meg utoljára:)
2008. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A válasz egyszerűnek tűnik, de nem az.Nem szabad akarni.Úgy értem nem szabad görcsösen akarni.2szer estem teherbe, nem volt egyszerű.elsővel 2 évet vártunk, másodikon voltunk inszem.-en is.Abban a pillanatban, mikor elfogadod, hogy nem fog összejönni, (nem is kell annyira...még ráérek...)na ekkor estem teherbe spontán.Pedig volt doki, aki azt mondta meddő vagyok.

Én tudod milyen, mikor mindent megtennél, hogy legyen, mégsem jön össze.Ahogy "leteszel róla", összejön.De szerintem bármelyik dokit megkérdezed, ezt mondja.Az én városomban nagyjából 50 % így esett teherbe, amikor már lemondott róla.És lássanak csodát!Mindenki babás.Te se akard görcsösen, én csak ezt tudom ajánlani!

2008. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!