Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. dpo-n van értelme teszteln...

11. dpo-n van értelme tesztelni? Nem bírok várni!

Figyelt kérdés
Van rá bármi esély, hogy halvány pozi lenne? Jókor voltunk együtt, nagyon reménykedem ebben a hónapban!

2014. okt. 26. 21:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok van görbéd?
2014. okt. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nincs görbém, de ha ebben a hónapban sem sikerül, akkor elkezdek hőmérőzni. Eddig reménykedtem, hogy nem lesz rá szükség, és "magától" is jönni fog a babó.
2014. okt. 27. 08:12
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem ez a 4-dik hónapom és már türelmetlen vagyok hogy nekem miért nem jön össze hol semmi bajom nincs. Ha kiváncsi vagy ez az én görbém. [link]
2014. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is ma vagyok a 11.dpo-n, de én tuti nem tesztelek még a héten. Ha nem jön meg, akkor max hétfőn. Ez a 3. hónapunk,és az első kettőben mindig tesztelgettem,aztán persze késett is pár napot, de végül megjött. Most már nem fogok tesztelni, szerintem te se tedd. Ja és mi is mindig jókor voltunk együtt.....
2014. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

Mi lett az eredmény? itt vagytok még? :) ::)

N. voltam

2023. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!