Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem ment el a barátom és nem...

Nem ment el a barátom és nem is ment be a puncimba csak hozzádörgölőzött a nmi szervemhez csak utána volt magömlése amikor már nem voltunk együtt hanem kivertem neki. Így lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség valószínűsége majdnem egyenlő a 0-val, ha miután kiverted neki nem nyúltál a nemi szervedhez. Azzal hogy csak hozzád dörgölőzött nem juthatott beléd spermium.
2008. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosan nem ment be a hüvelyedbe a barátod pénisze, akkor biztos nem lehetsz terhes.
2008. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem nyúltam a nemi szervemhez utána hanem egyből elmentem kezet mosni..csak azért nagyo fontos mert nagyon félünk tőla h ne legyen semmi baj mert nem akarok terhes lenni
2008. aug. 12. 21:24
 4/8 A kérdező kommentje:

biztos h nem jött belém azt érzetem volna

meg am is vigyáztunk nagyon h hova ment mert fogta kézzel a péniszét és így irányította

2008. aug. 12. 21:27
 5/8 A kérdező kommentje:
lécci írjatok még most vissza!!
2008. aug. 12. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg!!Biztos hogy nem lehetsz terhes!!
2008. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az erővel attól is félhetnél hogy teherbe esel, ha otthon egyedül veri ki saját magának. Na kb. ennyi esély van a teherbeesésre.
2008. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
fúúú nagyon szépen köszi teljesen megnyugodtam...szerii köszii puxx
2008. aug. 12. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!