Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is nehezen jött össze...

Másnak is nehezen jött össze a 3-dik baba?

Figyelt kérdés
A fiam a 2-dik hónapban,a kislányom pedig a 6-dik hónapban jött össze.Már 3 hónap próbálkozós hónapon vagyunk túl.Kinek mennyi idő alatt jött össze a 3-dik bébi?
2014. okt. 28. 12:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nekem az első is nehezen jön össze...:(((
2014. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
58%
Én először is nagyon sajnálom, hogy sokaknak az első vagy második baba nagyon nehezen jön össze, érintett vagyok mert a családban lombik babás program volt. Mi már fél éve próbálkozunk a harmadik babával. Az első 1. hónapban, a második 3. hónapban összejött. Most meg nem igazán akar sikerülni, pedig nagyon sokat gondolkodtunk rajta, mivel harmadik császárom lenne. Félek a műtéttől, meg félek hogy milyen lenne három kicsi gyerekkel, a férjem nagyon sokat segít és nagyon szeretné. Lehet pszichésen nem jön össze. Látom milyen okos hozzászólásokat kaptál, pedig én átérzem, mert mi nagyon vágyunk rá és nem sikerül.
2014. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Nagyon sokban hasonlítunk,és eltaláltad hogy mire gondoltam.Én sem akartam senkit megbántani,főleg akiknek az első is nehezen jön össze,de én arról nem tehetek,és attól hogy az első 2 viszonylag könnyen összejött attól még vágyhatok ugyanúgy egy 3-dikra is és bánthat a dolog,mintha csak az elsőt várnám.Nekem is ez lenne a 3-dik császárom,és pont úgy érzek mint te hogy szivem szerint nagyon szeretnék még egyet babázni,de lehethogy az eszem gátol meg,mert nekem sincs segítségem és félek hogy fogom e bírni.A válaszokból itt úgy tűnik hogy a 3-dik mindenkinek nehezebben jön össze.Köszönöm a válaszokat:)
2014. okt. 28. 18:09
 14/17 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk az első 6 hónap után jött, a második az első hónapban, bár sosem számoltuk ki,mikor legyünk együtt,hogy nagy eséllyel jöjjön. Most a harmadiknál ez az első próbálkozós hónapunk, nagyjából kiszámoltam mikor van nagy esélyünk, egyenlőre várunk!
2014. okt. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%
Az első azonnal, a 2.baba a 3. hónapban a 3. baba a 2. hónapban,mind a 3 császár volt.
2014. okt. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
65%

Én megkérdeztem ugyanezt 2 éve,kaptam én is mindenféle választ...

Nekem az első 2 gyermekem első hónapban,a harmadik a 13.hónapban sikerült.

Nincs recept,türelem,utólag úgy gondolom én is nagyon türelmetlen voltam.(csak amikor az embernek 2x konnyen sikerül,nem számol a hónapról hónapra való csalódással)

Sok sikert,remelem hamarosan érkezik hozzád is a 3. :-)

2014. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ:)
2014. okt. 30. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!