Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges vagy ez már csak...

Lehetséges vagy ez már csak paranoia?

Figyelt kérdés
Utoljára július 31.-én voltam együtt a volt párommal,volt,hogy védekeztünk és volt,hogy nem,de soha nem élvezett belém.Augusztusban és szeptemberben is megjött most viszont nem hozzáteszem soha nem volt rendszeres a ciklusom volt,hogy hónapokig nem jött meg most viszont parázok szerintem a hasam is nő meg olyan,mint ha mozogna benne valami esküszöm bár azon is kezdek gondolkodni,hogy csak paranoiás vagyok vagynemtudom.. szerintetek lehetséges?
2014. okt. 29. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Paranoia. De haennyire aggaszt, miért nem csinálsz tesztet?

Ha terhes lennél, 13 hetes lennél. Első terhességnél kicsi az esélye, hogy ennyi idősen az emebr érezzen magzatmozgást. Valamint az is nagyon ritka, hogy semmilyen terhestünet ne legyen. Se émelygés, se mellfeszülés, se semmi. Ráadásul 2x menstruáltál, kizárt, hogy terhes legyél. Vegyél egy tesztet és nyugodj meg.

2014. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen a józan eszem nekem is ezt sugallja,de mindig is ilyen paranoiás voltam... :D tesztelni meg nem mertem :D de szerintem fölösleges is :D
2014. okt. 29. 16:36
 3/3 A kérdező kommentje:
ma reggelre megjött...:DD nagyon paranoiás vagyok azthiszem hahaha :)
2014. okt. 30. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!