Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Repülőtéren dolgozom és babát...

Repülőtéren dolgozom és babát szeretnénk. Mennyire káros átmenni a repölőtéri kapun naponta többször?

Figyelt kérdés
Már több éve dolgozom egy külföldi repülőtéren. Babát szeertnénk és sehogy sem tudom megoldani, hogy ne kelljen átjárnom a kapukon, néha naponta 5-10szer is. Nem merem nagy dobra verni a dolgot, nem díjaznák, ha kiderülne, hogy babát szeertnénk. Annyit tudok, ha már terhes vagyok és papírom van róla, akkor nem kell átmennem, sőt nem is engedik,simán cask kézzel átvizsgálnak, de addig? Szerintetek nagyon káros?

#repülés #repülőtéri kapu
2014. okt. 29. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Elso 6 hetben nem igazan. RSA-ba is be kell menned?
2014. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt azt írják, hogy nem ártalmas és nekem is ezt mondták. Többször repültem terhesen és mindig átmentem a kapun. Még akkor sem mondták, hogy ne menjek át, amikor nyilvánvaló volt, hogy babát várok.

A fogamntatást nem hiszem, hogy befolyásolná, később pedig azt mondod, hogy kikerülheted. Szerintem nem lesz gond.

2014. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Remélem, igazatok van, és tényleg nem gond.Ha néha kellene átmennem, nem aggodnék, de napi 5-10 között, azért az nem kevés. Kedves első, ne haragudj, de nem tudom mi az a RSA.
2014. okt. 29. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ártalmas. Reptéren dolgozom én is, ott szkennerrel és kézzel vizsgáltak át anno, és amikor terhes lettem, maradt a kézi átvizsgálás.
2014. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

attól függ milyen sugárral világítanak át

a röntgen az tilos kismamaként, de még a babának is 3 hónapos korig csak remdkívül indokoltan alkalmazható

és a röntgen sugárban nem tudom mi tartalmazza azt ami bajt okoz, a reptéri sugárban ha ez nincs meg, akkor nem valószínű, hogy káros, hacsaknem egyéb más káros van benne..

2014. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!